دسته: سازمان عمران و بازآفرینی شهری
بازدید مهندس مقتومی، شهردار مراغه و مهندس کریمی معاون اداری مالی شهرداری از سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و بررسی مسائل و مشکلات

بازدید مهندس مقتومی، شهردار مراغه و مهندس کریمی معاون اداری مالی شهرداری از سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و بررسی مسائل و مشکلات

شروع عملیات مسیرگشایی پل دخیل تا بلوار طبیعت

شروع عملیات مسیرگشایی پل دخیل تا بلوار طبیعت

اجرای طرح جهش تولید مسکن در شهر مراغه زمینه ساز رفع بخش مهمی از مشکل اشتغال و مسکن خواهد شد

شهردار مراغه گفت: اجرای طرح جهش تولید مسکن در شهر مراغه زمینه ساز رفع بخش مهمی از مشکل اشتغال و مسکن خواهد شد.

شهر مراغه ۹۰ هکتار بافت فرسوده دارد

شهردار مراغه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن و شهرسازی مراغه گفت: شهر مراغه با سه هزار و ۵۰۰ هکتار مساحت دارای ۹۰ هکتار بافت فرسوده، ۱۷ هکتار بافت تاریخی و نیز ۲۳۰ هکتار بافت حاشیه شهری است.

طرح احداث پل دخیل مراغه ای در مرحله تجهیز کارگاه قرار دارد

شهردار مراغه با اشاره به روند اجرای طرح احداث یک پل جدید با عنوان «دخیل» روی صوفی‌چای این شهر گفت: اجرای این طرح اکنون در مرحله تجهیز کارگاه قرار دارد و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.

تشکیل ۶۵ پرونده اخطار به ساختمان‌های ناایمن در مراغه

شهردار مراغه با بیان اینکه ساختمان‌های فرسوده و ناایمن این شهر با هدف پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار توسط پلیس ساختمان شهرداری شناسایی می‌شود، گفت: تاکنون نیز ۶۵ فقره پرونده اخطار برای ساختمان‌های ناایمن تشکیل و برای اعمال قانون در ۴۲ مورد از آنها، تامین‌دلیل شده است.

احیای بافت فرسوده شهری راهکاری برای کاهش مشکلات کمبود فضای مسکونی در مراغه است

شهردار مراغه با بیان اینکه ۳۱ درصد از جمعیت شهری مراغه در مناطق حاشیه شهری زندگی می کنند، گفت: احیای بافت فرسوده شهری راهکاری برای کاهش مشکلات کمبود فضای مسکونی در این شهر است.

 برگزاری نشست تخصصی کنترل مقررات و استحکام ساختمان شهرستان مراغه

این نشست با حضور مهندس مقتومی شهردار، محمودی رئیس کمیسیون شهرسازی و حمل و نقل و ترافیک شورای شهر، محرم پور رئیس مسکن و شهرسازی و نمایندگان نظام  مهندسی و معاونان و مدیران شهرداری مراغه برگزار شد.

احیای بافت فرسوده شهری راهکاری برای کاهش مشکلات کمبود فضای مسکونی است

شهردار مراغه  با بیان اینکه ۳۱ درصد از جمعیت شهری مراغه در مناطق حاشیه شهری زندگی می کنند، گفت: احیای بافت فرسوده شهری راهکاری برای کاهش مشکلات کمبود فضای مسکونی در این شهر است.

تاکنون یکهزار و ۲۰۰ تن قیر دولتی برای شهر مراغه تامین شده است

رئیس کمیسیون عمران، توسعه و تحقیق شورای اسلامی شهر مراغه گفت: تاکنون یکهزار و ۲۰۰ تن قیر دولتی با پیگیری مجموعه مدیریت شهری مراغه به دست شهرداری رسیده و بقیه پیگیری‌ها هنوز تحقق نیافته است. 

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |