شما اینجا هستید
اخبار » اجرای خیابان های ۳۵ متری الغدیر و ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی، اقدامی شجاعانه و جهادی است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه به نقل از ایرنا مهندس نقی مسکینی در نشست بررسی وضعیت طرح های عمرانی مراغه افزود: با وجود محدودیت های اعتباری و بودجه ای، اجرای طرح های عمرانی از جمله ساخت خیابان های ۳۵ متری الغدیر و ۴۵ متر شهید سردار سلیمانی، اقدامی شجاعانه و جهادی است.
وی ادامه داد: با توجه به روند مناسب اجرای این طرح ها از سوی شهرداری، توسعه شبکه های زیرساختی از جمله آب، برق، گاز و مخابرات و جابجایی آنها باید تا نیمه اول مرداد امسال توسط دستگاه های خدمات رسان انجام شود.
مهندس مسکینی اضافه کرد: با ایجاد تغییرات و توسعه این تاسیسات، زمینه برای آسفالت ریزی و آماده سازی نهایی خیابان های ۳۵ و ۴۵ متری فراهم خواهد شد که با بهره برداری از آنها، علاوه بر توسعه شهری شاهد کاهش بار ترافیکی نیز خواهیم بود.
شهردار مراغه نیز در این جلسه با اشاره به وضعیت احداث خیابان ۳۵ متری الغدیر گفت: این خیابان به طول ۲.۲ کیلومتر در حال احداث بوده و از روند مناسبی برخوردار است.
مهندس محمدرضا احمدی افزود: بیش از ۹۰ درصد از این خیابان جدول کشی کشی شده و با جابجایی و توسعه و زیرساخت های شهری، این خیابان آماده آسفالت ریزی خواهد شد.
وی ادامه داد: برای آسفالت ریزی خیابان ۳۵ متری الغدیر به بیش از ۵۰۰ تن قیر و برای آسفالت ریزی بلوار ۴۵ متر شهید سردار سلیمانی به ۷۰۰ تن قیر نیاز است.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |