شما اینجا هستید
اخبار » بازدید پیشکسوتان و قهرمانان ورزش مراغه از پروژه های عمرانی و خدماتی و فرهنگی شهرداری

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه به نقل از ایرنا شهردار مراغه در پایان این بازدید در پیشکسوتان و قهرمانان ورزش مراغه گفت: مجموعه مدیریت شهری مراغه در راستای توسعه ورزش همگانی قدم برمی دارد و فعالیت های گسترده ای را در نقاط مختلف شهری برنامه‌ریزی کرده و انجام می‌دهد.
مهندس محمدرضا افزود: مدیریت شهری مراغه به تمامی رشته های ورزشی نگاه یکسانی دارد و تجلیل از قهرمانان و پهلوانان رشته های ورزشی مختلف در برنامه های ورزشی این مجموعه قرار دارد.
وی افزود: مراغه زادگاه ورزشکاران و پهلوانان نامی در طول تاریخ بوده و در این راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه تجلیل از ورزشکاران قهرمان را از وظایف خود می داند.
شهردار مراغه شفاف سازی اقدامات شهرداری را از اصلی ترین دغدغه های مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: شهروندان حق دارند که از اقدامات مجموعه مدیریت شهری باخبر باشند و در این راستا این مجموعه به صورت منظم اقدام به انتشار اقدامات خود می کند.
مهندس احمدی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی ابن مجموعه توانسته در راستای ارایه خدمات به شهروندان اقدامات و پروژه های خوبی را اجرایی کند
نایب رییس شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این مراسم گفت: هر شهری با مفاخر و بزرگان خود شناخته می شود که جامعه ورزشی یکی از حوزه هایی است که موجب معرفی و افتخار آفرینی برای شهر و دیارشان می شوند.
حاج علی عباسی گفت: شهرستان مراغه در طول تاریخ پهلوانان و قهرمانان بسیاری را معرفی کرده است و امروز هم شاهد تداوم این افتخارآفرینی ها هستیم.
وی بهره مندی از تجربه پیشکسوتان را در راستای توسعه و پیشرفت ورزش صروری دانست و افزود: پیشکسوتان ثمره سال ها تجربه اندوزی و حضور در میادین مختلف ورزشی هستند و دانش و توانایی آن ها می تواند در رشد و اعتلای ورزشکاران نسل جوان تاثیر بسزایی داشته باشد.
رییس اداره ورزش و جوانان مراغه نیز در این مراسم گفت: مجموعه مدیریت شهری مراغه همواره در راستای اعتلای ورزش شهرستان با این اداره در تعامل و همکاری بوده است.
مهدی نوایی گفت: در سال های گذشته ورزش شهرستان مراغه در رتبه ۱۶ استانی قرار داشت که با همدلی و همراهی جامعه ورزشی و همراهی مجموعه شهرستان به خصوص شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، شاهد کسب رتبه نخست در استان هستیم.
وی با تقدیر از اقدامات بی نظیر مجموعه مدیریت شهری در اجرای پروژه های مختلف عمرانی گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه در چندسال گذشته اقدامات بی نظیری انجام دادند که قابل مقایسه با پروژه های دیگر شهرستان های کشور نیست.
نوایی در ادامه به فعالیت های ورزشی شهرستان اشاره کرد و گفت: در هفته تربیت بدنی امسال با توجه به وضعیت ببماری کرونا بیشتر برنامه های شهرستان به صورت مجازی برگزار شد.
رییس اداره ورزش و جوانان گفت: نذر خون توسط ورزشکاران شهرستان و بهره برداری از ۶ پروژه ورزشی از اصلیترین برنامه های اجرا شده در این هفته بود.
نوایی گفت: با بهره برداری از این اماکن ورزشی سرانه ورزشی شهرستان به ۷۱ سانتی مترمربع افزایش یافت.

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |