شما اینجا هستید
شهرداری مراغه » اعلام اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر مراغه

 

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار مراغه گفت: حدود ۴۵ درصد از واجدان شرایط رای شهرستان در سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حضور یافتند.

سیدعلی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد واجدان شرایط رای شهرستان تا روز ۲۸ خردادماه ۲۰۱ هزار و ۲۳۴ نفر بود که ۹۱ هزار و ۳۶۸ نفراز آنان در انتخابات شرکت کردند.

وی با اشاره به نتایج شمارش آرای شورای اسلامی شهر مراغه، اظهار داشت: منتخبان ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مراغه با شمارش آرا از مجموع ۵۱ هزار و ۳۸۰  رای ماخوذه مشخص شدند.

موسوی اظهار داشت: در این انتخابات به ترتیب «ابراهیم خوش‌رفتار» با پنج هزار و ۷۶۷ رای، «حسین شیخ‌فرجی» با پنج هزار و ۷۶۵ رای، «بهمن محمودی» با پنج هزار و ۶۹۵ رای، «ناصر رحمتی» با پنج هزار و ۶۴۴ رای، «رقیه سعیدی» با پنج هزار و ۲۰۴ رای، «الناز پاکرو» با پنج هزار و ۱۰۶ رای و «رضا عسگری» با چهار هزار و ۵۲۹ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

وی ادامه داد: همچنین «محمد اکرمی» با چهار هزار و ۲۲۷ رای، «محمد قربانی‌فر» با سه هزار و ۹۹۹ رای، «یحیی غلامی» با سه‌هزار و ۷۲۴ رای، «علی عباسی» با سه‌هزار و ۵۷۵ رای و «سیدمصطفی امامزاده» با سه‌هزار و ۴۲۱ رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر مراغه انتخاب شدند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات مراغه بیان کرد: همچنین در این دوره از انتخابات در شهر «خداجو» نیز از مجموع ۹۰۰ رای ماخوذه به ترتیب «وحید شمسی‌خداجو» با ۳۸۰ رای، «بهروز پاشایی» با ۳۲۳ رای، «عباس جلالی» با ۳۱۶ رای، «لیلا برزیگر» با ۲۷۱ و «ناصر اروجی» با ۲۲۸  رای به عنوان اعضای اصلی و «زعفر خلیل‌پور» با ۲۱۰ رای، «رحیم اسکندری» با ۱۸۲ رای و «جعفر عزت‌شعار» با ۱۵۲ رای به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

وی افزود: کسانی که به نتایج اعلامی شکایت داشته باشند، ظرف ۲ روز پس از اعلام نتیجه باید شکایت خود را با ذکر نام، نام‌خانوادگی، نام پدر، آدرس محل کار یا سکونت به هیات اجرایی شهرستان مستقر در فرمانداری تحویل دهند.

موسوی اضافه کرد: پس از وصول شکایت نیز حداکثر ظرف پنج روز در جلسه مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان، موضوع مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

بیش از ۵۷ درصد رای‌دهندگان مراغه آیت‌الله رئیسی را انتخاب کردند

فرماندار مراغه اظهار داشت: آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی طی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ۵۲ هزار و ۵۲۵ رای در این شهرستان کسب کرد و «عبدالناصر همتی» با ۱۰ هزار و ۸۵۳ رای، محسن رضائی با ۹ هزار و ۸۲۲ رای و امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با سه‌هزار و ۷۷۲ در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا در سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۲۰ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان فعال بود.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |