شما اینجا هستید
اخبار » مشکل روشنایی در مسیرگشایی‌های جدید شهرداری مراغه بزودی رفع می‌شود

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به اینکه مشکلات مربوط به حوزه برق‌رسانی در اجرای طرح‌های مسیرگشایی شهرداری شامل ۳۵ متری رسالت به الغدیر و ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی وقفه ایجاد کرده است، گفت: این مشکلات به زودی رفع و تیرگذاری آغاز می‌شود.

سیدعلی موسوی به بازدید روزهای اخیرش از این طرح‌های مسیرگشایی اشاره کرد و به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در هر ۲ طرح‌ مشکلاتی در حوزه برق‌رساتی وجود دارد که خوشبختانه با پیگیری‌ها و برگزاری جلسه‌های مختلف در حال رفع شدن است.

وی اضافه کرد: جابه‌جایی چهار تیر برق و رفع موانع زیرساختی در تیرگذاری از جمله این مشکلات به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: تیرگذاری پروژه ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی از امروز، شنبه آغاز می‌شود اما در پروژه ۳۵ متری رسالت به الغدیر باید تغییری در پایه تیرهای برق ایجاد شود که همکاران شهرداری عملیات مربوط به آن را آغاز کرده‌اند.

پیشرفت فیزیکی طرح‌های مسیرگشایی شهرداری قابل قبول است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسیرگشایی ۳۵ متری رسالت به الغدیر و ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی قابل قبول است و مشکل خاصی در روند اجرای عملیات مشاهده نمی‌شود.

وی بیان کرد: عوامل شهرداری به خصوص شهردار مراغه برای بهره‌برداری به موقع از این ۲ پروژه برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌اند.

به گفته فرماندار مراغه آسفالت‌ریزی طرح ۳۵ متری در مراحل پایانی بوده و طرح ۴۵ متری شهید سلیمانی نیز آماده آسفالت‌ریزی است؛ همچنین عملیات تیرگذاری نیز به زودی و با رفع مشکلات آغاز خواهد شد.

«موسوی» به مشکل برق‌رسانی به بازار جدید آرد و غلات نیز اشاره کرد و اظهار داشت: این مشکل نیز در حال حل شدن است و با تهیه کابل از سوی بازاریان، عملیات برق‌رسانی انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا اجرای این ۲ طرح مسیرگشایی از سوی شهرداری، تحولی بزرگ در عمران شهری و همچنین تسهیل عبور و مرور را به دنبال خواهد داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. AliveTech

    You are one talented writer thank you for the post.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |