شما اینجا هستید
اخبار » برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرداری مراغه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، شهردار مراغه در این مراسم گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور مجاهدت های ملت ایران اسلامی در مسیر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است.


مهندس مقتومی افزود: امنیت امروز جامعه اسلامی مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در طول دهه های اخیر است.
وی اضافه کرد: از این رو بای یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و رزمندگان عرصه های جهاد و شهادت برای ترویج فرهنگ اسلامی و انقلابی گرامی داشته شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: در سال‌های اخیر حرکت‌های انقلابی و جهادی مانع از وارد آمدن آسیب‌های دشمنان به انقلاب اسلامی شده است.
حجت الاسلام ابراهیم برزگر افزود: هرجا به صورت جهادی و انقلابی و با اخلاص کافی وارد شده ایم، شاهد پیشرفت های بزرگی بوده ایم.
وی ادامه داد: هرجا هم که به جوانان، نخبگان و آحاد مردم اعتماد مناسبی شده، به قله های بزرگ علمی، فرهنگی و اجتماعی دست یافته ایم.
وی اضافه کرد: ملت بزرگ ایران همواره از جان و مال خود هرجا که احساس کرده اند، ایثار کرده تا انقلاب و نظام اسلامی سربلند شود و دنیای تشییع تاکنون چنین عزتی نداشته و به خود ندیده است.


برزگر با بیان اینکه خدمت به خلق عبادت است، گفت: خدمت رسان به مردم بالاتر از عبادت است چراکه این امر در راستای رضایت الهی خواهد بود.
وی با اشاره به فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: ملت بزرگ ایران با تمسک به اتحاد مردمی و با هدایت های امام راحل به استعمار و استبداد موجود آن زمان پایان دادند.
وی ادامه داد: اگر امروز ایران اسلامی به قله های بزرگ پیشرفت دست یافته و در برابر استکبار جهانی قدعلم کرده است، در سایه اخلاص مردم و حمایت های بی دریغ آنان بوده که بدون هیچ چشمداشتی از نظام اسلامی حمایت کرده اند.


برزگر اضافه کرد: اگر استقامت و مقاومت باشد، به قله های عظیم دست خواهیم یافت چراکه پیروزی های بزرگ در تاریخ اسلام براثر ایستادگی ها بوده است.
مسئول حوزه بسیج کارمندی شهید رجایی مراغه هم گفت: در سال های اخیر با توجه به ماهیت اسلامی نظام جمهوری اسلامی، دشمنان درصدد تطهیر رژیم طاغوت و پهلوی هستند.

مصطفی اقتصادی افزود: براین اساس همه آحاد مردم و مسئولان باید هوشیار بوده و سرباز تبیین ارزش های اسلامی و انقلابی باشیم تا بتوانیم آرمان های متعالی انقلاب اسلامی را به نسل های آینده انتقال دهیم.
در این مراسم از فعالان فرهنگی و پیشکسوتان مجموعه مدیریت شهری به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی تجلیل شد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |