شما اینجا هستید
اخبار » پیگیری دغدغه های شهری در سفر کاری شهردار و شورای شهر مراغه به تهران

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، شهردار مراغه در تشریح دستاوردهای سفر به تهران و برگزاری جلسات تخصصی برای رفع برخی از مشکلات شهری گفت: سفر اخیر اعضای شورای اسلامی شهر و حضور در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و وزارت راه وشهرسازی حرکتی برای پیگیری دغدغه ها و مطالبات شهری مراغه بود.

مهندس مقتومی افزود: دراین راستا با حضور اعضای شورای شهر و نیز نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی جلسه تخصصی برای پیگیری برخی کمبودها و دغدغه های شهر مراغه انجام شد.

وی ادامه داد: براین اساس، با توجه به ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و خدمات رسانی مناسب به شهروندان،  درخواست های مدیریت شهری مراغه در راستای نوسازی بخشی این ناوگان مطرح شد.

وی اضافه کرد: در این جلسه با رایزنی های انجام شده و با توجه به قدمت و تاریخی بودن شهر مراغه و فرسوده بودن ناوگان حمل و نقل درون شهری ، دستور مساعد لازم از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها برای تخصیصی اتوبوس های جدید صادر شد.

وی ادامه داد: هم اکنون ۹ دستگاه از اتوبوس های موجود ناوگان حمل و نقل عمومی شهر مراغه نیاز فوری به نوسازی برای خدمات رسانی مناسب به شهروندان دارد.

وی گفت: همچنین درخواست تامین و تخصیص اعتبار لازم برای ساماندهی مسیل های شهری مراغه به عنوان یکی از دغدغه و مطالبات مدیریت شهری مطرح شده و مورد پیگیری قرار گرفت.

وی افزود: مشکل فرسوده بودن آسفالت معابر عمومی شهر مراغه نیز از مهم ترین دغدغه های شهروندان مراغه ای بوده که در این راستا مدیریت شهری نیز وظیفه و رسالت خود می داند در این راستا تلاش مضاعفی برای رفع آن داشته باشد.

وی گفت: با توجه به ضرورت بهسازی آسفالت معابر عمومی شهر مراغه، افزایش سهمیه قیر رایگان برای انجام آسفالت ریزی نیز از جمله درخواست ها و مطالبات مدیریت شهری مراغه بود که در این جلسه نیز دستور مساعد لازم در این خصوص از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها صادر شد.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به نیاز مجموعه مدیریت شهری مراغه به تامین و نوسازی ماشین آلات عمرانی، خدمات شهری و آتش نشانی، این مطالبه نیز در این جلسه مطرح و در این راستا نیز دستور مساعد برای تحقق و رفع این دغدغه صادر شده است.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |