شما اینجا هستید
اخبار » رقابت های ورزشی در سطح بین المللی و ملی با حمایت شهرداری و شورای شهر برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، دکتر ابراهیم خوش رفتار در تشریح عملکرد کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر افزود: در این راستا و براساس برنامه ریزی های انجام شده، پیگیر برگزاری مسابقات بین المللی کانوپولو و اسلالوم با توجه به زیرساخت های موجود شهرستان به میزبانی در حال انجام است.

وی ادامه داد: براساس رسالت فرهنگی و اجتماعی شهرداری و شورای اسلامی شهر، حمایت هدفمند از تیم های ورزشی این شهرستان توسط مدیریت شهری انجام می شود.

وی اضافه کرد: برگزاری مسابقات ملی و استانی در رشته های مختلف از جمله برنامه ریزی های انجام شده ای است که با حمایت شهرداری برگزار خواهد شد.

وی گفت: ویژه برنامه تجلیل از مدال آوران و نام آوران شهرستان مراغه از جمله برنامه ای پیش روی مدیریت شهری در روزهای آتی است.

وی با بیان اینکه تاکنون زمین ویژه سپک تاکرا در پارک ملت توسط شهرداری ایجاد شده است افزود: احداث سالن چند منظوره ورزشی و زمین اسکیت از طرح های آتی شهرداری مراغه است.

وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی انجام شده توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه در یک سال اخیر گفت: تصویب اساسنامه روز مراغه پس از ۶ سال که با تلاش های شخصیت های فرهنگی و ادبی و سمن ها انجام شد، مهم ترین دستاورد شورای ششم بوده است.

خوش رفتار افزود: چاپ و توزیع ۱۵ هزار جلد نقشه گردشگری، ویژه برنامه در ساعت نوروز و مجموعه طرح های استقبال از بهار و استقرار راهنماهای گردشگری بخشی از فعالیت های فرهنگی مدیریت شهری در ماه های اخیر بوده است.

وی ادامه داد: اجرای برنامه های رویداد روز مراغه از جمله همایش های پیاده روی، دوچرخه سواری، جشنواره داغ تره سی و ویزیت رایگان و تور رایگان پنج روزه گردشگری مهم ترین برنامه های فرهنگی توسط مدیریت شهری مهم ترین دستاوردها و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در سال جاری بوده است.

وی اضافه کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه همواره در طول سال در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و اجتماعی و آیین های ملی و مذهبی مشارکت فعالی در سطح شهرستان داشته است.

تهیه و تدوین سند  راهبردی برنامه های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شورای شهر ضروری است

️رئیس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر مراغه گفت: تهیه و تدوین سند  راهبردی برنامه های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شورای شهر و استراتژی های کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت ضروری است.

دکتر پاکرو افزود: ایجاد شور و نشاط با اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی با کمترین هزینه و با اتخاذ راهبرد مناسب مورد توجه مدیریت شهری باشد.

وی ادامه داد: ایجاد بستر مناسب برای فرهنگ سازی و نهادینه کردن فرهنگ هایی چون شهرنشینی، ترافیک و زیست محیطی زمینه ساز به ثمر رسیدن برنامه های فرهنگی و اجتماعی خواهد شد.

وی اضافه کرد: ایجاد مرکز صیانت از خانواده با همراهی و مشارکت معاونت پیشگیری از جرم و نهادهایی چون بهزیستی و شهرداری از برنامه های مورد اهتمام نهادهای متولی امر قرار گیرد.

وی افزود: تشکیل کمیسیون خادمان فرهنگی و  ایجاد نمایشگاه دائمی توانمندی های بانوان شهر از جمله ضرورت هایی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.


جلسه علنی شورای اسلامی شهر مراغه به ریاست حاج ناصر رحمتی و با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان مراغه

در این جلسه عملکرد کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر مراغه تشریح شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |