شما اینجا هستید
اخبار » معرفی ۳۹ پروژه سرمایه گذاری شهرداری مراغه در همایش ملی سرمایه گذاری

مهندس مقتومی گفت : این پروژه ها در زمینه های مختلف تجاری و خدماتی ، فرهنگی ، درمانی ، کشاورزی و بسته بندی محصولات کشاورزی ، گردشگری ف تفریحی ، توریستی و اقامتگاهی ، مسکونی ، مسیر گشایی ، ورزشی ، حمل و نقل و ترافیک ، تبلیغات محیطی و فرهنگی و اجتماعی در جهت توسعه همه جانبه شهر طراحی و ارائه شده است .
وی افزود این طرح های سرمایه گذاری بصورت مشارکتی و به روش های مدنی ، B.O.T ( احداث ،بهره برداری، انتقال ) و B.O.L.T ( احداث ، بهره برداری ، اجاره ، انتقال ) طراحی گردیده است .
شهردار مراغه مجموع حجم سرمایه گذاری بسته های ارائه شده در همایش سرمایه گذاری را بیش از ۴۲ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود : خوشبختانه با توجه به حضور بسیار خوب و موفق غرفه شهرداری مراغه در  همایش ملی سرمایه گذاری و استقبال مراجعان و سرمایه گذاران از پروژه ها و طرح های پیش بینی شده امیدواریم به زودی حامل خبرهای خوشی برای شهروندان فهیم مراغه باشیم. ( شهروندان و سرمایه گذاران محترم جهت دریافت این بسته ها به واحد سرمایه گذاری در ساختمان مرکزی شهرداری مراغه و یا به سایت www.maraghe.com در صفحه اصلی به لینک https://maraghe.com/?cat=160 مراجعه فرمایند )


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |