شما اینجا هستید
اخبار » اجرای پروژه تملک و مسیرگشایی میدان عبدالقادر تا بلوار طبیعت آغاز شد

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه، نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه، شهردار و اعضای شورای شهر، جمعی از مسئولین شهر و اهالی محل ، اجرای پروژه تملک و مسیرگشایی میدان عبدالقادر تا بلوار طبیعت آغاز شد.

شهردار مراغه در این مراسم گفت: به‌منظور تسهیل در تردد در مسیر بلوار طبیعت و دسترسی آسان به مناطق گردشگری، همچنین دسترسی خودروهای امدادی و شهروندان به بیمارستان امیرالمؤمنین را تسهیل نموده و از ترافیک موجود در مسیر پل هاشم‌آباد خواهد کاست.

🔹 مهندس محمد مقتومی افزود: ۳۰۵ میلیارد ریال برای تملک و مسیرگشایی این مسیر ۴۵ متری هزینه پیش‌بینی‌شده که در زمینی بطول ۳۵۰ متر به مرحله اجرا در می‌آید.

🔹 وی گفت: ۲۰ هزار متر مکعب حجم خاک‌برداری و ۱۱۵۰ مترمکعب حجم بتن‌ریزی این پروژه بوده و ۸۰۰ متر جوب آب احداث و ۱ هزار متر جدول گذاری خواهد شد.

🔹 شهردار مراغه اظهار داشت: برای اجرای پروژه این مسیر، شهرداری مراغه از دوهزار متر مربع کف‌پوش و ۱۲۵ تن میل‌گرد استفاده خواهد نمود و ۲۰ هزار مترمربع آسفالت‌ریزی نیز برای مسیر مذکور اجرا خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |