شما اینجا هستید

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه، نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه، شهردار و اعضای شورای شهر، جمعی از مسئولین شهر و شهروندان ، عملیات احداث مخزن بتنی هزار متر مکعبی شهرداری مراغه آغاز شد.

🔹 شهردار مراغه در این آئین با اشاره به لزوم اجرای این پروژه‌ در بهبود وضعیت فضای سبز مراغه، گفت: به‌ منظور تأمین آب پایدار برای آبیاری فضای سبز جنوب غرب شهر از بستر رودخانه و تثبیت آن در مخزن بتنی، پروژه احداث مخزن بتنی یک هزار متر مکعبی و خطوط انتقال و توزیع آن به مرحله اجرا در می‌آید که با اجرای آن برداشت از چاه‌های آب کاسته شده و با صرفه‌جویی در مصرف، از به هدر رفتن آب نیز جلوگیری می‌شود.

🔹مهندس محمد مقتومی افزود: در کنار احداث مخزن یک هزار متر مکعبی، خطوط انتقال آب به مخزن به طول دوهزار و ۱۵ متر و خطوط توزیع آب از مخزن به فضاهای سبز به طول ۲۹۲۲ متر اجرا خواهد شد.

🔹 شهردار مراغه به اعتبار ۱۰۲ میلیارد ریالی برای اجرای این پروژه‌ اشاره کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم این پروژه را در دهه فجر سال آینده به بهره‌برداری برسانیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |