شما اینجا هستید
اخبار » بزرگداشت روز شهردار در مراغه

طی مراسمی روز شهردار در مراغه گرامی داشته شد.

🔸با حضور معاون هماهنگی و امور عمرانی فرماندار ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ، جمعی از اعضای شورای شهر ، معاونین ، مسئولین واحدهای مختلف شهرداری و مدیران مناطق ۳ گانه شهرداری، مراسم بزرگداشت روز شهردار در مراغه برگزار شد.

حاج آقا ناصر رحمتی عضو شورای شهر در آغاز مراسم روز بزرگداشت شهردار در سخنانی با بیان خصوصیات اخلاقی شهید باکری پرداخت و با اشاره به جایگاه ویژه شهرداری‌ها در زندگی مردم گفت: شهرداری‌ها خاک‌ریز اول و خط مقدم نظام هستند و اگر شهرداری‌ها بتوانند رضایت مردم را جلب کنند و خدمت صادقانه انجام دهند، بسیاری از مشکلات مردم حل می‌شود.

🔹وی اظهار داشت: چهار رکن اصلی که مردم را از شهرداری راضی نگه می‌دارد؛ یکی تسهیل در انجام کارهایشان و سپس تسریع درروند کارها و سوم تکریم همواره هر ارباب‌ رجوعی و در آخر اعتمادسازی بین مردم و شهرداری عنوان کرد.

🔹معاون هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری دیگر سخنران این برنامه بابیان اینکه سلامت فردی و اجتماعی هر فرد درگرو شهر سالم است، گفت: اکثر شهرهای بزرگ و کلان‌شهرهای ایران مشکلات مشابهی دارند که در دیدار متوالی که در وزارت کشور انجام داده‌ایم این را مکرراً دیده و شنیده‌ایم.

🔹مهندس رحمت الله عطایی افزود: شهرهای بزرگ ایران به سمت هوشمند سازی شهر گامهایی برداشته اند که شهرداری مراغه از این موضوع عقب نمانده و با تدابیر ویژه و اهتمام در استقرار و بهره برداری از سامانه شهروند یار در منطقه ۳ شهرداری مراغه و به تبع آن اقدامات اساسی در مناطق دیگر جهت هوشمند سازی را آغاز کرده است.

🔹حجت الاسلام بهروز جعفری دیگر سخنران این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سطح شهر از روحیه جهادی و خصوصیت مثبت شهردار و مجموعه مدیریتی ایشان در حل مشکلات شهروندان تقدیر و تشکر کرد.

🔹در پایان این مراسم با اهدای لوح از مهندس مقتومی شهردار شهر و مدیران مناطق ۳ گانه شهرداری تجلیل شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |