صفحه اصلیاخبارگرامیداشت روز کارمند از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری مراغه

گرامیداشت روز کارمند از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری مراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

احمدی شهردار مراغه :

نيروهاي انساني به عنوان سرمايه اصلي شهرداريها از اهميت اساسي برخوردار می باشند

با حضور مهندس ظفر محمدی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ، اعضای شورای شهر و شهردار مراغه روز ملی کارمند در جمع کارمندان شهرداری مراغه گرامی داشته شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، در این مراسم مهندس محمد رضا احمدی شهردار از چهارم  شهريور ماه  روز کارمند به عنوان  فرصتی مناسب برای تبیین جایگاه و رفع مشکلات کارمندان یاد کرده و گفت : نيروهاي انساني به عنوان سرمايه اصلي يك سازمان بويژه در شهرداريها از اهميت اساسي برخوردار بوده و مديريت مؤثر و كارآمد آن نقش فراواني در جلب رضايتمندي مردم  دارد.

وی افزود : ضروری است  تا شهرداري ها با شناسايي ظرفيت هاي انساني مجموعه خود و با به كارگيري منابع انساني مجرب ، با دانش و داراي روحيه تعهد و مسئوليت سازماني و اجتماعي و آموزش آنان، زمينه هاي چابكي و پويايي را برای سازمان خود فراهم نمایند.

شهردار مراغه ایجاد تعامل سازنده و موثر بین معاونت ها به منظور پیشبرد سیاست ها و اهداف کلی شهرداری در کمترین زمان و هزینه ممکن ، محور قراردادن اصول صداقت و شفافیت در امور ، اجرای سیاست های تشویقی و تنبیهی ، ایجاد بسترهای لازم برای  حضور و مشارکت شهروندان محترم در شهرداری ، ارتقاء سطح مشارکت مردمی در اهداف و ایجا درآمد پایدار برای شهرداری را از اهداف اصلی مدیریت شهری مراغه در دوره جدید عنوان کرد .

گزارش روابط عمومی شهرداری مراغه حاکیست : در ادامه این جلسه فرماندار مراغه تواضع و مردم داری و رفتار شایسته را از صفات بارز و برجسته شهیدان رجایی و باهنر عنوان کرده و اظهار امیدواری کرد  مدیران و کارکنان دولت ، اخلاق و رفتار های حسنه این بزرگواران را الگوی عملی خود قرار دهند .

فرماندار مراغه کارکنان شهرداری را از مجموعه دولت عنوان کرده و خواستار حمایت آنان از عملکرد دولت شد.

وی در ادامه با تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر مراغه به جهت انتخاب مهندس محمدرضا احمدی به عنوان شهردار جدید  گفت : مهندس احمدی نزدیک به26 سال در حوزه های مختلف شهرداری فعالیت موثر داشته و انتخاب ایشان به عنوان شهردار مراغه توفیق بزرگی برای همه کارکنان شهرداری مراغه می باشد .

مهندس محمدی با بیان اینکه توفیق ویا عدم توفیق شهردار جدید متوجه کل مجموعه شهرداری می گردد خواستار احساس مسئولیت بیشتر و دو چندان پرسنل شهرداری در دوره حاضر شد .

فرماندار مراغه با تاکید بر حفظ جایگاه شهرداری  ، خواستار پرهیز از دامن زدن به برخی مسائل و مشکلات موجود شد .

وی شورای شهر مراغه را یکی از بهترین مجموعه های شورایی کشور دانسته و از حاضرین خواست از فرصت پیش آمده که یک نفر از مجموعه شهرداری به عنوان شهردار انتخاب شده است به نفع مجموعه نهایت استفاده را به عمل آورند .

در ادامه این جلسه حاج قادر جویا  عضو شورای اسلامی شهر مراغه هم گفت : هرکس به مردم خالصانه خدمت کند در این دنیا و آن دنیا عزیز خواهد بود چرا که عزت و سعادت این دنیا و آخرت در گرو خدمت به مردم است .

وی با اشاره با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر تصریح کرد تجلیل از بزرگان موجب نهادینه شدن فرهنگ بزرگداشت مفاخر و سرمایه های انسانی در جامعه می گردد .

حاج قادر جویا با اشاره تغییرات ایجاد شده در حوزه مدیریتی شهرداری مراغه ، از آقای مهندس احمدی به عنوان فردی که مراحل مختلف مدیریتی را در سیستم مدیریت شهری تجربه کرده است  نام برده و بر تقویت روحیه تعلق و تعصب کارکنان شهرداری  نسبت به مجموعه مدیریت شهری تاکید کرد .

این گزارش حاکیست در پایان مراسم از تنی چند از کارمندان نمونه شهرداری مراغه با اهداء لوح ، تجلیل به عمل آمد


IMG_0505IMG_0544IMG_0514IMG_0570---95IMG_0644IMG_0654IMG_0668

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:162
بازديد ديروز:128
كل بازديد ها:308829
حداكثر بازديد روزانه:490