صفحه اصلیاخبارافتتاح پروژه ساماندهی و بهسازی کانال انزاب

افتتاح پروژه ساماندهی و بهسازی کانال انزاب

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

همزمان با هفته دولت و با حضور آیت الله محمد تقی پور محمدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه ، معاون استاندار و فرماندار ، اعضای شورای شهر ، مدیران محلی و جمعی از ریش سفیدان و معتمدین  اهالی محله انزاب  پروژه ساماندهی و بهسازی کانال انزاب به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری در این مراسم  سرپرست شهرداری مراغه ساماندهی مناطق حاشیه شهر را از اولویت های اساسی شورای شهر و شهرداری مراغه در دوره حاضر عنوان کرده و با اشاره به روند اجرای طرح بهسازی کانال انزاب مراغه گفت: عملیات اجرایی این طرح در این منطقه محروم از سال 1393 شمسی آغاز شد ولی به صورت نیمه کاره رها شده بود.
مهندس محمدرضا احمدی با اشاره به تکمیل بخش اعظمی ار این طرح در روزهای اخیر افزود: برای اجرای این طرح به طول 600 متر، سه هزار و 600 متر جدول گذاری، دو هزار مترمربع پیاده روسازی، یک هزار و 500 متر مکعب دیوار سنگی و نیز پنج هزار متر مکعب خاکبرداری شده است.
وی اظهارکرد: بیش از 11 هزار متر مربع آسفالت ریزی، ایجاد 800 مترمربع فضای سبز و احداث یک دهنه پل ویژه خودروها و دو دهنه پل پیاده رو از دیگر بخش های این طرح است.
شهردار مراغه با اشاره به اینکه برای مسیرگشایی این طرح، 30 واحد مسکونی و تجاری تملک شده است، اضافه کرد: اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح 14 میلیارد ریال بوده که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر تامین شده است.
در این جلسه  آیت الله پورمحمدی عضو مجلس خبرگان رهبری حاشیه نشینی را از مشکلات اساسی بسیاری از کلانشهرها و از جمله شهر تاریخی مراغه خواند و از مسئولان دستگاه های خدمت رسان خواست در راستای رفع مشکلات نواحی حاشیه ای شهر و مناطق محروم اهتمام کنند.
آیت الله محمدتقی پورمحمدی افزود: برای بهبود وضعیت رفاهی و فرهنگی مناطق محروم حاشیه شهر مراغه اقدام های مناسبی در سال های اخیر از سوی شهرداری انجام شده و قابل تقدیر است.
وی گفت: خدمات رسانی به مردم در طول 37 سال گذشته از تعهد و همت مسئولان نشات گرفته است و در این راستا مسئولان باید شهیدان رجایی و باهنر را الگو قرار دهند.

در این مراسم رییس شورای اسلامی شهر با تشکر و قدردانی از زحمات شهردار و  پرسنل زحمتکش شهرداری مراغه گفت :عدالت منطقه ای در مدیریت شهری، توزیع عادلانه اعتبارات و اعتماد سازی مردم به شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری از اهداف و برنامه های اساسی مدیریت شهری مراغه می باشد .

 

IMG_0569IMG_0577IMG_0609IMG_0614IMG_0622IMG_0629IMG_0653IMG_0659IMG_0670IMG_0721IMG_0731IMG_0738IMG_0758IMG_0793

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:162
بازديد ديروز:128
كل بازديد ها:308829
حداكثر بازديد روزانه:490