صفحه اصلیاخبارتوجه به مناطق حاشیه شهر ، نقطه قوت شورای چهارم مراغه

توجه به مناطق حاشیه شهر ، نقطه قوت شورای چهارم مراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

سخنگوی شورای اسلامی شهر مراغه نقطه قوت چهارمین دوره از شورای اسلامی شهر مراغه را توجه به مناطق حاشیه دانست و گفت: اعضا شورای اسلامی شهر مراغه رسیدگی به مناطق محروم و حاشیه ای شهر مراغه را در دستور کار دارند.
بهمن حسین نژاد افزود: میکائیل آباد مراغه که شهرک امیرکبیر مراغه نامگذاری شده، پذیرای خدمات گسترده ای بوده و یک فرهنگسرا نیز در این شهرک در حال احداث است.
وی گفت: زینال آباد و انزاب نیز از دیگر مناطق حاشیه نشین شهر مراغه است که مورد توجه اعضا شورای اسلامی شهر مراغه قرار دارند.
وی توسعه زیرساخت های گردشگری شهر مراغه را از دیگر رویکردهای مهم اعضا شورای اسلامی شهر مراغه عنوان کرد و گفت: صنعت گردشگری می تواند اقتصاد شهر مراغه را متحول کند و در همین راستا اعضا شورای اسلامی شهر مراغه توجه ویژه ای به اجرای طرح های گردشگری دارند.
وی همچنین از احداث پارک دوم بانوان مراغه علاوه بر پارک کوثر خبر داد و افزود: به زودی در حاشیه شهر و در محله انزاب بالا پارکی برای بانوان احداث می شود.
وی گفت: این پارک با حدود سه میلیارد ریال اعتبار احداث می شود و دارای فرهنگسرایی برای فعالیت های فرهنگی بانوان خواهد بود.

IMG_0015

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:0
بازديد ديروز:126
كل بازديد ها:304953
حداكثر بازديد روزانه:490