صفحه اصلیاخبارحکم انتصاب چهل و پنجمین شهردار مراغه ابلاغ شد

حکم انتصاب چهل و پنجمین شهردار مراغه ابلاغ شد

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

محمدرضا احمدی شهردار جدید مراغه

در جلسه شورای اداری شهرداری مراغه که با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه ، اعضای شورای شهر و معاونین ، مدیران مناطق ومسئولین واحد های شهرداری مراغه تشکیل شده بود حکم انتصاب محمدرضا احمدی به عنوان چهل و پنجمین شهردار مراغه به ایشان  ابلاغ شد.

به گزارش حوزه اخبار و اطلاع رسانی شهرداری مراغه در این جلسه معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت :  اقدامات عمرانی خوبی در شهر مراغه انجام شده است که امیدواریم شهردار جدید نیز در تداوم آنها بیش از پیش تلاش کند.
مهندس ظفر محمدی به انتخاب مهندس محمدرضا احمدی با 11 رای اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار جدید مراغه اشاره کرد و افزود: اعضای شورای شهر معتمدان مردم هستند و حرکت شورای اسلامی شهر و شهرداری باید در راستای قانون در جهت خدمت به شهروندان و تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.
وی دخالت نکردن شوراها در امور اجرایی شهرداری و اهتمام در امور نظارتی را مورد اشاره قرار داد و گفت:  همکاری و تعامل شهرداری با فرمانداری و استانداری از ضرورت های اجتناب ناپذیر است.
مهندس محمدی مراغه را شهری پویا دانست و افزود: توسعه شهر باید در تمامی بخش ها و حوزه ها صورت گیرد و برای تحقق اهداف متعالی اعضای شورا و شهرداری باید به حقوق یکدیگر احترام بگذارند.
حاج علی عباسی عضو شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این جلسه ضمن تشکر از زحمات مهندس ابراهیمی در دوران تصدی شهرداری مراغه با انتخاب و انتصاب آقای مهندس احمدی به عنوان شهردار جدید مراغه اشاره کرده و افزود : آقاي احمدي عضوي از خانواده شهرداري مراغه بوده و ساليان سال در پست ها مختلف در شهرداري فعاليت داشته اند و داراي تجربه کافي در زمينه مديريت شهري هستند .

DSC_0979

وی با  تشکر از آقاي فرماندار به خاطر همراهي گرم و صميمانه مجموعه شهرداري و شوراي شهر از  کارکنان شهرداري به عنوان زحمتکش ترين اقشار جامعه یاد کرده و بر تداوم خدمت رسانی در حوزه‌های مختلف شهری و در همه ابعاد به شهروندان تاکید کرد.

عضو شورای اسلامی شهر مراغه خاطرنشان شد : شهرداری از جمله نهادهایی است که همواره با مردم ارتباط مستمر و نزدیک داشته و با اجرای طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ عمرانی، خدماتي ، فرهنگی و اجتماعی به دنبال جلب رضايتمندي مردم است

شهردار جدید نیز ضمن ابراز امیدواری نسبت به ارائه خدمات شایسته و در شان مردم این شهر گفت: مردم مراغه در برهه های مختلف و حساس تاریخی و به ویژه در دوران دفاع مقدس نقش برجسته خود را ایفا کردند و شایسته و مستحق بهترین خدمات هستند.
محمدرضا احمدی چشم انداز و راهبردهای شهرداری مراغه در دوره جدید را ' مراغه شهر آباد'، ' شهر فرهنگ ' و ' شهر زندگی' عنوان کرد و افزود: تلاش برای ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی، تسهیل و شفاف سازی سرمایه گذاری های بخش خصوص و توزیع عادلانه خدمات و امکانات از جمله رویکرد های شهرداری است.
وی توسعه گردشگری با هدف تقویت اقتصاد شهری و بازیابی جایگاه و هویت تاریخی مراغه را از دیگر برنامه های شهرداری برشمرد و افزود: حل مشکلات ترافیکی شهری به منظور دستیابی به شهری روان و ایمن، ایجاد نشاط اجتماعی با توسعه ورزش های همگانی و اماکن تفریحی و چابک سازی ساختار سازمانی شهرداری را مورد توجه قرار خواهیم داد.

DSC_1000
DSC_1020

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:0
بازديد ديروز:126
كل بازديد ها:304953
حداكثر بازديد روزانه:490