صفحه اصلیاخبارتشکر و قدرداني شهردار مراغه از دستگاه قضايي و فرمانداري شهرستان

تشکر و قدرداني شهردار مراغه از دستگاه قضايي و فرمانداري شهرستان

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

همراهی مديران ارشد شهرستان با مديريت شهري منجر به تسريع در اجراي پروژه ها  و کاهش هزينه هاي شهرداري مي گردد

شهردار مراغه  تعامل با مديران ارشد شهرستان و استاني را براي شهرداري مراغه  بسیار  ارزشمند ارزيابي کرده و گفت : تعامل و روابط صميمانه  دستگاه ها در شهرمراغه  زمينه ساز  ارائه خدمات شايسته و مطلوب به مردم شده  است .

مهندس محمد رضا احمدي که در حاشيه بازديد از پروژه هاي عمراني شهرداري سخن مي گفت  ضمن تقدير از حمايت هاو همراهی هاي صميمانه امام جمعه محترم ،  دستگاه قضايي بويژه  آقايان خيرالهي و دلداري رياست محترم دادگستري و دادستان محترم عمومي و انقلاب شهرستان ،  معاون محترم استاندار و فرماندارشهرستان ويژه مراغه ، نهادهاي انتظامي و امنيتي و اعضای محترم شورای شهر در اجراي مطلوب پروژه هاي مديريت شهري گفت :  تعامل و هماهنگي هاي  دستگاه ها با یکدیگر منجربه تسريع در پیشرفت متوازن  شهر ،  جلب رضایتمندی مردم و کاهش هزينه هاي اجراي پروژه ها می گردد.

وي با اشاره به رويکرد مديريت شهري مراغه در دوره جديد مبني بر توزيع عادلانه امکانات و خدمات در مناطق مختلف شهر بويژه در مناطق کم برخوردار   افزود : تلاش های مجموعه شهرداری موجب رضایت نسبی شهروندان از مديريت شهري  در ماههاي اخير شده که همین موضوع در راستای عمل به شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بوده و  مدیریت شهری مراغه در چهار ماه اخیر  ثابت کرده است که مصمم به عمل در جهت خدمت به مردم است.

مهندس احمدي افزود : موفقیت های شهرداری مراغه حاصل یک کار تیمی، گروهی توام با همراهی و همدلی بوده است که یکی از نمونه های آن اجراي طرح مسيرگشايي املاک باقيمانده در ورودي شهرک سهند در 48 متري شهيد دهقان و همچنين بازگشايي بخشي ازمسير دسترسي  محوطه گنبدهاي کبود و مدور به خيابان خواجه نصير مي باشد .

شهردار مراغه افزود : تمامی تلاش های مجموعه مدیریت شهری مراغه در سال جاري در جهت تحول کیفی سطح زندگی مردم و شهر بوده است و حمایت های دستگاه قضایی از دستگاههای اجرای شهرستان در جهت حفظ جان و مال مردم قابل تقدیر است چرا که مردم با وجود این دستگاه احساس امنیت بیشتری دارند.

وي افزود: اگر در شهری سازمان ها و دستگاه ها عملکرد متضاد داشته و همدل نباشند بهترین تیم های مدیریت هم که سرکار باشند برنامه های آنها پیش نمی رود.

شهردار مراغه در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه فعالیت های شهری نشان دهنده موفقیت تیم مدیریت شهری است، اظهار کرد: حضور مدیران قوی و کارآمد در شهر مراغه مايه افتخار و سربلندي است .

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:0
بازديد ديروز:124
كل بازديد ها:312018
حداكثر بازديد روزانه:490