صفحه اصلیاخبارکلاس آموزش همگانی بررسی آسیب های اجتماعی اعتیاد به فضای مجازی و مواد مخدر برگزار شد.

کلاس آموزش همگانی بررسی آسیب های اجتماعی اعتیاد به فضای مجازی و مواد مخدر برگزار شد.

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

شهردار مراغه با اشاره به سرانه 220 نفری ناوگان تاکسیرانی در جابجایی شهروندان این شهر گفت: ناوگان تاکسیرانی مراغه بیشترین خدمات در حوزه حمل و نقل درون شهری را ارائه می دهد.

محمدرضا احمدی روز پنجشنبه در نشستی·جهت بررسی آسیبهای اجتماعی با·رانندگان تاکسی های درون شهری و سرویس های مدارس مراغه افزود: با توجه به اینکه رانندگان ناوگان درون شهری با شهروندان در تماس هستند لذا آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی و نیز رعایت هنجارهای فرهنگی و اجتماعی توسط آنها ضروری است.
وی ادامه داد: برگزاری کلاس های آموزشی برای آشنایی رانندگان درون شهری با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ضروری بوده و موجب ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی این قشر تلاشگر و خدمات رسان می شود.

احمدی افزود: سازمان تاکسیرانی مراغه با یک هزار و 345 دستگاه تاکسی فعال درون شهری از ظرفیت بزرگ خدمات رسانی به شهروندان در حوزه حمل و نقل درون شهری است.
وی گفت: در راستای توسعه و نوسازی ناوگان تاکسیرانی، 450 دستگاه تاکسی جدید نیز به زودی به ناوگان حمل و نقل درون شهری اضافه می شود.
وی با اشاره به ارائه تسهیلات برای حمایت از رانندگان تاکسی های درون شهری و سرویس های مدارس از سوی شهرداری مراغه افزود: تخفیف های ویژه (10 درصدی) برای رانندگان با سابقه بیش از پنج سال در زمینه عوارض احداث  مسکن ارائه می شود.

یحیی غلامی عضو شورای اسلامی شهر و مراغه نیز برای رانندگان تاکسی و سرویسهای مدارس 10% تخفیف عوارض نوسازی علاوه به تخفیفات مصوبه در نظر گرفت.
رئیس پلیس راهور مراغه نیز در این نشست گفت: با توجه به برودت هوا و لغزنده بودن معابر و خیابان ها، رعایت مسائل ایمنی و تجهیز خودروهای حمل و نقل درون شهری به تجهیزات زمستانی توسط رانندگان ضروری است.
سرهنگ علی صادق زاده افزود: سرویس های مدارس نیز باید برای ایمنی در حمل و نقل دانش آموزان خودروهای خود را مجهز به تجهیزات ایمنی و زمستانی کنند.
وی خاطر نشان شد که ناوگان تاکسیرانی شهری مراغه با بیش از یک هزار و 300 تاکسی بیشترین سهم را در حمل و نقل درون شهری این شهر برعهده دارد.

Untitled-1

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:0
بازديد ديروز:124
كل بازديد ها:312018
حداكثر بازديد روزانه:490