صفحه اصلیاخبارگرامیداشت یاد و خاطره آتش نشانان شهدای حادثه پلاسکو درمراغه

گرامیداشت یاد و خاطره آتش نشانان شهدای حادثه پلاسکو درمراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

آیین یادبود شهدای آتش نشان حادثه پلاسکوی تهران و تجلیل از آتش نشانان با حضور جمعی از اعضای شورای شهر ،  مسئولان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم در محل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه برگزار شد.

شهردار مراغه در این آیین با اشاره به لزوم گرامیداشت تلاش های آتش نشانان در حفاظت از جان و اموال مردم گفت: سانحه ناگوار آتش سوزی ساختمان مرکز شهر تهران که منجر به شهادت جمعی از آتش نشانان غیورشد،ایران اسلامی را یکپارچه سوگوار ساخت

مهندس محمدرضا احمدی گفت : مجاهدت های این قشر تلاشگر، نمونه بارزی از احساس مسئولیت، خدمتگزاری صادقانه و خالصانه به آحاد جامعه است.
وی  افزود: ارج نهادن به این تلاش ها توسط مردم و مسئولان، حداقل کاری است که در پاسداشت خدمات این پرسنل زحمت کش و تلاشگر انجام می شود.
شهردار مراغه با تاکید بر لزوم توجه به تجهیز ایستگاه های آتش نشانی شهری ادامه داد: با توجه به رشد و توسعه شهر در سال های اخیر ، ایجاد امکانات و تجهیزات لازم برای این امر در دستور کار اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری مراغه قرار دارد.
وی  اضافه کرد: توسعه و تجهیز ایستگاه های آتش نشانی در نقاط مختلف شهر برای خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر در مواقع ضروری از اولویت های کاری مجموعه مدیریت شهری مراغه است

مهندس احمدی در پایان ضمن ابراز همدردی باخانواده شهدا ومصدومان این حادثه غمبار،  این ضایعه تاسف بار را به همه آتش نشانان بویژه همکاران خود در سازمان آتش نشانی مراغه ، نیروهای امدادی کشور و  ملت بزرگ ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و برای شهدای حادثه درجات عالی و برای خانواده های داغدار صبر آرزو کرد .

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه نیز در این آیین گفت: در راستای ایجاد امکانات ایمنی برای مقابله با حوادث غیرمترقبه، نصب شیرهای آتش نشانی در نقاط مختلف شهر با موافقت شرکت آب و فاضلاب این شهرستان به زودی آغاز می شود.
جواد پنداشته افزود: راه اندازی اکیپ های سیار پیشگیری از حوادث با هدف بازدید از مراکز و مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی در راستای ایجاد آگاهی های لازم برای پیشگیری از هرگونه حادثه به ویژه آتش سوزی در این نقاط توسط این سازمان اجرا می شود.
وی اضافه کرد: برگزاری دوره های ایمنی برای اصناف و ادارات توسط کارشناسان آتش نشانی مراغه از اقدامات این سازمان برای فرهنگ سازی و پیشگیری از حوادث در این شهرستان است.
در این آیین که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان شهرداری مراغه برگزار شد با اهدای گل از زحمات و تلاش های پرسنل زحمت کش آتش نشانی این شهرستان تجلیل شده و با نثار فاتحه، یاد شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو گرامی داشته شد.

 

photo_2017-01-22_09-30-17DSC_2916DSC_2914DSC_2918photo_2017-01-21_08-29-27

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:0
بازديد ديروز:125
كل بازديد ها:312019
حداكثر بازديد روزانه:490