صفحه اصلیاخبارآسفالت ریزی 216 هزار مترمربع ازمعابر و محلات مراغه

آسفالت ریزی 216 هزار مترمربع ازمعابر و محلات مراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

DSC_0332

تحقق شعار شهرداري مراغه در توزيع عادلانه خدمات

نشست خبري مهندس محمدرضا احمدي شهردار و حاج يحيي غلامي رئيس شوراي اسلامي شهر مراغه با حضور مديران مسئول ، سردبيران ، خبرنگاران و نمايندگان رسانه هاي گروهي شهرستان در محل سالن جلسات شهرداري برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي شهرداري ، در اين نشست مهندس محمدرضا احمدي شهردار مراغه با اشاره به رويکرد مديريت شهري مراغه در دوره جديد در راستاي توزيع عادلانه امکانات و خدمات در مناطق مختلف شهر بويژه در مناطق کم برخوردار گفت :  خوشبختانه در ماههاي اخير تلاش های مجموعه مديريت شهري مراغه در حوزه هاي مختلف بويژه آسفالت ريزي ، پياده روسازي و جدول کشي موجبات رضایت نسبی شهروندان از شهرداري را فراهم نموده  که همین موضوع در راستای عمل به شعار توزيع عادلانه امکانات و خدمات در مناطق مختلف شهر بوده و  شهرداري مراغه در يک سال اخیر  ثابت کرده است که مصمم به عمل در جهت خدمت صادقانه و بي منت به مردم است.

شهردار مراغه افزود :  در 6 ماه نخست امسال 216 هزار مترمربع از معابر عمومی، خیابان ها و محلات شهر آسفالت ریزی شده است که شامل  112 هزار و 100 متر مربع از معابر اصلی و 103 هزار و 900 متر مربع از محلات شهر مراغه مي باشد .

DSC_0340DSC_0375

وی اضافه کرد: طي ماههاي اخير سه کارخانه تولید آسفالت به همراه سه اکیپ مکانیزه علاوه بر گروه های دستی، کار آسفالت ریزی را در محلات شهر مراغه با سرعت بیشتری انجام داده اند شهردار مراغه با اشاره به اجرای طرح های بهسازی معابر و پیاده روسازی افزود: این طرح ها در بسیاری از معابر عمومی شهری از جمله خیابان شهید قدوسی (ژاندارمری)، جودی آباد و نیز در قالب اجرای رفوژ بلوار بین میادین دخانیات و گاز اجرا شده است.

مهندس احمدی ادامه داد: در راستای توسعه گردشگری و بر اساس سیاست های طرح جامع شهری، فاز اول طرح پیاده راه در مرکز شهر و خیابان شهید بهشتی به پایان رسیده است و در راستای اجرای فازهای بعدی این طرح و در جهت فرهنگ سازی برای تکمیل و توسعه آن، معایب و مزایای آن باید به صورت کارشناسی بررسی شود.

DSC_0380

وی با اشاره به اجرای طرح های در دست اجرای شهرداری مراغه افزود: هم اکنون طرح تعریض پل های میدان شهرداری و شهرک فلزکاران و نیز احداث جایگاه سوخت فرودگاه سهند ، پارک دوم بانوان  و مسیر دسترسی به ورزشگاه پنج هزار نفری در حال اجراست.

وی اضافه کرد: همچنین تجهیز ناوگان شهری به 10 دستگاه اتوبوس و 6 دستگاه مینی بوس جدید با بهره گیری از تسهیلات بانکی به زودی انجام می شود.

شهردار مراغه افزود : تمامی تلاش های مجموعه مدیریت شهری مراغه در سال جاري در جهت تحول کیفی سطح زندگی مردم و شهر بوده است و حمایت های دستگاههاي   قضایی و دولتي  شهرستان در جهت اجراي مطلوب و شايسته اين طرح ها جاي تشکر و قدرداني دارد .

DSC_0363

رئیس شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این نشست گفت: توجه به مشکلات شهری و دغدغه های شهروندان از اولویت های اصلی شورای پنجم شهر مراغه است.

حاج یحیی غلامی افزود: اجرای طرح نهضت آسفالت ریزی و بهسازی معابر به ویژه در مناطق حاشیه شهری از جمله طرح های مورد حمایت شورای اسلامی شهر است.

وي ضمن تقدیر از عملکرد شهرداری مراغه در راستای ایجاد و توسعه زیرساخت های گردشگری شهرستان برهمکاری تمام ادارات و نهادهای شهرستان در این زمینه تاکید کرد .

DSC_0344

حاج يحيي غلامي افزود  : جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در توسعه صنعت گردشگری و به تبع آن تقویت اقتصاد شهرستان بسیار مهم بوده و در این راستا باید با مدیریت اصولی و دقیق زمینه اعتماد سرمایه گذاران بخش خصوصی را تامین کرد.

DSC_0369

وی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در 2018 از آمادگی مجموعه مدیریت شهری مراغه برای ایفای نقش شایسته در این برنامه ها با هدف معرفی هرچه بیشتر مراغه به گردشگران وعلاقمندان داخلی و خارجی تاکید کرد .

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:161
بازديد ديروز:128
كل بازديد ها:308828
حداكثر بازديد روزانه:490