صفحه اصلیاخبارخدمت رسانی و توزیع عادلانه خدمات شهری مهم ترین اهتمام شهرداری مراغه

خدمت رسانی و توزیع عادلانه خدمات شهری مهم ترین اهتمام شهرداری مراغه

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

شهردار مراغه در مراسم آغاز عملیات تعریض پل دژبان گفت: بزرگترین تکاپو و همت شهرداری مراغه خدمت رسانی و توزیع عادلانه خدمات شهری به شهروندان است.

DSC_0963

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، مهندس احمدی در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی و در جمع معاونین شهرداری با تأکید بر کیفیت وتسریع در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی گفت: مدیران و پرسنل شهرداری مراغه تلاش دارند تا با خدمت رسانی بی منت، اعتمادی را که مردم به آنها داشته اند را به درستی پاسخ دهند.

وی ادامه داد: ما باید بدانیم خدمت شایسته و بی‌منت درنظام جمهوری اسلامی ایران ازبارزترین نمونه‌های خدمت به مردم است

شهردار مراغه افزود: تمامی واحد ها و سازمان ها و کلیه پرسنل خدوم شهرداری باید در رفع مشکلات مردم تمامی تلاش خود را به کارگرفته و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکنند و بدانندکه مردم در نظام جمهوری اسلامی،انتظار بیشتری از مسئولان خود دارند.

وی تصریح کرد: بهبود خدمات رسانی به شهروندان درگرو رعایت اصول کیفی و استانداردهای لازم و حداقل زمان بهره برداری می باشد و این امر تنها با تلاش مضاعف و اقدام جهادی کارکنان شهرداری و همراهی پیمانکاران و همدلی شهروندان میسر می گردد.

DSC_0917DSC_0880DSC_0873DSC_0861

شهردار احمدی در ادامه بر لزوم استمرار برنامه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی در فرهنگسراهای شهرداری تاکید کرد و گفت: برای این منظور دراستمرار فعالیتهای فرهنگی و آموزشی برای فصل تابستان باید برنامه‌های ویژه‌ای در دستور کار واحد  فرهنگی و اجتماعی باشد و انتظار دارم اهتمام جدی ما به سمت آموزش و ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی و همچنین فرهنگ شهروندی باشد.

وی در ادامه گفت: تلاش ما این است علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی برای شهروندان، زمینه ساز اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی برای مردم شریف مراغه باشیم تا از آن رهگذر، فضایی با نشاط به لحاظ معنوی برای همشهریان بوجود بیاید.

مهندس احمدی در خاتمه بر مشارکت شهروندان در اداره امور شهری تاکید کرد و افزود: هیچ شهری بدون مشارکت شهروندانش آباد نخواهد شد و لازمه پیشرفت و رونق همه جانبه شهر در گرو مشارکت و تعامل دو سویه شهروندان و شهرداری میباشد

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:12
بازديد ديروز:128
كل بازديد ها:308679
حداكثر بازديد روزانه:490