صفحه اصلیاخبارحمایت شورای اسلامی شهر مراغه از ایده های برتر

حمایت شورای اسلامی شهر مراغه از ایده های برتر

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

DSC_0047

عضو شورای اسلامی مراغه گفت: شورای اسلامی و شهرداری با هدف ترغیب و هدایت ایده های نو و خلاقانه صاحب نظران، کارشناسان، پژوهشگران و شهروندان علاقه مند، از ایده های برتر استقبال و حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسامی شهر مراغه و به نقل از خبرگزاری ایرنا دکتر رقیه رستمی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا به جذب ایده های برتر شهروندی در حوزه مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: همفکری و مشارکت عموم شهروندان و نخبگان و همچنین حمایت، تقدیر و تجلیل از ایده های خلاق در پیشبرد رو به رشد مدیریت شهری می تواند موثر باشد.
وی به ویژگی های آثار ارسالی اشاره کرد و گفت: طرح ها با موضوع مدیریت شهری در حوزه شهر مراغه و در قالب طرح ها و ایده های قابل اجرا و با نتایج پژوهش های علمی، کتاب، مقاله، پایان نامه های دانشجویی مرتبط و منطبق با محورهای پیشنهادی پذیرفته می شود.
وی ادامه داد: ارائه مشخصات کامل فنی و اجرایی طرح ها به همراه پیش بینی و برآورد هزینه اجرای طرح الزامی و ضروری است.
رستمی به محورهای پیشنهادی طرح نیز اشاره کرد و افزود: عمران شهری، مبلمان و المان شهری، معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی، زیباسازی، درآمدهای پایدار شهرداری، ترافیک و حمل و نقل، فرهنگ و حقوق شهروندی، بازیافت و مدیریت پسماند، مدیریت بحران و پارک ها و فضای سبز را می توان از جمله مهمترین محورهای پیشنهادی طرح عنوان کرد.
وی فناوری اطلاعات و ارتباطات، شهر الکترونیک، امور حقوقی، امور گردشگری، ورزش های همگانی، مدیریت سازمانی و نیروی انسانی، تبلیغات شهری، مشارکت موثر شهروندان در مدیریت شهری، پدافند غیرعامل، آتش نشانی و خدمات ایمنی و بهینه سازی مصرف انرژی در پروژه های شهری را از دیگر محورهای پیشنهادی طرح عنوان کرد.
عضو شورای شهر مراغه به زمان و نحوه ارسال آثار نیز اشاره کرد و گفت: علاقه مندان می توانند طرح های خود را به صورت تایپ شده به همراه اطلاعات لازم و رزومه و سوابق کاری خود و شماره تماس حداکثر تا پایان مرداد ماه سال جاری به روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ارسال کنند.
رستمی اضافه کرد: به بهترین و کاربردی ترین آثار ارسالی، هدایای ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.
وی افزود : جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 37217707 تماس گرفته و یا همه روزه در ساعات اداری به واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه مراجعه کنند

شهرداری مناطق

نظرسنجی

آمار سايت


بازديد امروز:0
بازديد ديروز:126
كل بازديد ها:312020
حداكثر بازديد روزانه:490