دسته: سازمان سیما، منظر و فضای سبز
کاشت بیش از ۲۰۰ هزار بوته گل بهاری در سطح شهر مراغه

شهردار مراغه گفت: در طرح استقبال از بهار امسال بیش از ۱۰۰ هزار بوته گل فصلی و دایمی و ۱۰۷ هزار گل بنفشه در بوستان‌ها، پارک‌ها و فضاهای سبز شهری مراغه کاشته شده است. 🔹 مهندس محمد مقتومی اظهار داشت: عملیات کاشت این بوته‌های گل در سطح شهر از اوایل اسفندماه آغاز و تمامی تلاش […]

روایت خدمت

گوشه‌ای از اقدامات شهرداری مراغه در راستای طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ 👈نورپردازی خیابان دانشسرا

بازدید شهردار و اعضای محترم شورای شهر از گلخانه های فضای سبز شهرداری مراغه

بازدید شهردار و اعضای محترم شورای شهر از گلخانه های فضای سبز شهرداری مراغه

رصدخانه مراغه در نوروز ۱۴۰۲ دیدنی تر می‌شود

شهرداری مراغه در راستای طرح استقبال از بهار و نوروز ۱۴۰۲ علاوه بر گل‌کاری و کاشت درختچه های تزئینی با نصب چراغ و نور مخفی در محوطه رصدخانه مراغه حیات و جلوه ویژه ای به این مکان تاریخی می‌بخشد.

چهره شهر مراغه بهاری می‌شود

شهردار مراغه گفت: با آماده سازی و کاشت گلهای بهاری برای کاشت در سطح شهر چهره مراغه بهاری می‌شود. مهندس محمد مقتومی افزود: تا نوروز امسال حدود ۱۰۰ هزار بوته گل فصلی و دایمی و ۱۰ هزار جعبه گل بنفشه در بوستان‌ها، پارک‌ها و فضاهای سبز شهری مراغه کاشته می‌شود. 🔹 وی اظهار داشت: عملیات […]

بازدید شهردار از وضعیت گنبد سرخ

مهندس مقتومی بمنظور بررسی اقدامات انجام شده برای گلکاری محوطه گنبد سرخ و میزان آمادگی این محل برای استقبال از بهار و میهمانان نوروزی از محوطه گنبد سرخ بازدید و دستورات و تمهیدات لازم را صادر کردند.

هرس درختان خشکیده در کمربندی، حد فاصل میدان اوقاف تا سه راهی دانشگاه

به همت سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری مراغه ، شاخ و برگ درختان خشکیده در کمربندی، حد فاصل میدان اوقاف تا سه راهی دانشگاه هرس گردید.

اجرای عملیات پی کنی و سنگ چینی گلخانه های تازه احداث در نهالستان شهرداری به متراژ ۳۷۰۰ متر مربع

اجرای عملیات پی کنی و سنگ چینی گلخانه های تازه احداث در نهالستان شهرداری به متراژ ۳۷۰۰ متر مربع  

مناسب سازی پارک‌ها و اماکن تفریحی و گردشگری از اولویت‌های مدیریت شهری مراغه است

شهردار مراغه با بیان اینکه مناسب سازی پارک ها و اماکن تفریحی و گردشگری از اولویت های مدیریت شهری است، گفت: ۱۹.۸ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و شهرداری برای بهسازی و توسعه امکانات و زیرساخت‌های پارک معلم، سرمایه گذاری و هزینه می‌شود.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |