دسته: شهرداری مراغه
اجرای طرح جهش تولید مسکن در شهر مراغه زمینه ساز رفع بخش مهمی از مشکل اشتغال و مسکن خواهد شد

شهردار مراغه گفت: اجرای طرح جهش تولید مسکن در شهر مراغه زمینه ساز رفع بخش مهمی از مشکل اشتغال و مسکن خواهد شد.

برگزاری جلسه مشترک شهرداری، شورای اسلامی شهر و مدیران آتی ساز

این جلسه با حضور مهندس مقتومی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، دکتر افشار مدیرعامل شرکت آتی ساز و مدیران شهرداری مراغه برگزار شد.

شهر مراغه ۹۰ هکتار بافت فرسوده دارد

شهردار مراغه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن و شهرسازی مراغه گفت: شهر مراغه با سه هزار و ۵۰۰ هکتار مساحت دارای ۹۰ هکتار بافت فرسوده، ۱۷ هکتار بافت تاریخی و نیز ۲۳۰ هکتار بافت حاشیه شهری است.

برگزاری کمیسیون خدمات شهری شهرداری مراغه

کمیسیون خدمات شهری شهرداری مراغه با حضور مهندس مقتومی شهردار، عسکری رئیس کمیسیون خدمات شهری و سعیدی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و بهداشت شورای اسلامی شهر، معاونان و مدیران شهرداری و پیمانکاران خدمات شهری شهرداری برگزار شد.

سینما قدس مراغه با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار حوزه هنری بازسازی می شود

مدیر حوزه هنری آذربایجان‌شرقی گفت: سینما قدس مراغه با ۳۰ میلیارد تومان از اعتبارات حوزه هنری بازسازی می‌شود.

طرح احداث پل دخیل مراغه ای در مرحله تجهیز کارگاه قرار دارد

شهردار مراغه با اشاره به روند اجرای طرح احداث یک پل جدید با عنوان «دخیل» روی صوفی‌چای این شهر گفت: اجرای این طرح اکنون در مرحله تجهیز کارگاه قرار دارد و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.

تشکیل ۶۵ پرونده اخطار به ساختمان‌های ناایمن در مراغه

شهردار مراغه با بیان اینکه ساختمان‌های فرسوده و ناایمن این شهر با هدف پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار توسط پلیس ساختمان شهرداری شناسایی می‌شود، گفت: تاکنون نیز ۶۵ فقره پرونده اخطار برای ساختمان‌های ناایمن تشکیل و برای اعمال قانون در ۴۲ مورد از آنها، تامین‌دلیل شده است.

توسعه گردشگری مراغه نیازمند اقدامات همه جانبه است

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی آذربایجان‌ شرقی گفت: توسعه گردشگری شهرستان مراغه نیازمند اقدامات همه جانبه است.

احیای بافت فرسوده شهری راهکاری برای کاهش مشکلات کمبود فضای مسکونی است

شهردار مراغه  با بیان اینکه ۳۱ درصد از جمعیت شهری مراغه در مناطق حاشیه شهری زندگی می کنند، گفت: احیای بافت فرسوده شهری راهکاری برای کاهش مشکلات کمبود فضای مسکونی در این شهر است.

رئیس جدید اداره حراست شهرداری مراغه معرفی شد

رئیس جدید اداره حراست شهرداری طی مراسمی و با حضور قدیمی معاون مدیرکل حراست استانداری آذربایجان شرقی، مهندس مقتومی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری مراغه معرفی شد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |