دسته: پروژه های در دست اقدام
اجرای ۴۰ هزار متر مربع آسفالت برای لکه گیری معابر شهر مراغه توسط شهرداری

شهردار مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون 40 هزار متر مربع آسفالت برای لکه گیری معابر عمومی شهر مراغه استفاده و اجرا شده است.

سینما قدس مراغه با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار حوزه هنری بازسازی می شود

مدیر حوزه هنری آذربایجان‌شرقی گفت: سینما قدس مراغه با ۳۰ میلیارد تومان از اعتبارات حوزه هنری بازسازی می‌شود.

طرح احداث پل دخیل مراغه ای در مرحله تجهیز کارگاه قرار دارد

شهردار مراغه با اشاره به روند اجرای طرح احداث یک پل جدید با عنوان «دخیل» روی صوفی‌چای این شهر گفت: اجرای این طرح اکنون در مرحله تجهیز کارگاه قرار دارد و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.

فصل جدیدی از عمرانی شهری در مراغه رقم خورده است

شهردار مراغه در جلسه شورای اداری مراغه که با هدف استقبال از سفر هئیت دولت به آذربایجان‌شرقی تشکیل شد، از اجرای حجم قابل توجهی از طرح‌های عمرانی در گوشه و کنار این کهن‌شهر سخن به میان آورد که به نظر می‌رسد تحقق آنها فصل جدیدی از عمران شهری را رقم بزند. 

آسفالت‌ریزی کمربندی شهر مراغه با بیش از ۱۱۷ هزار مترمربع حجم آغاز شد

شهردار مراغه با اشاره به تداوم نهضت آسفالت‌ریزی شهر مراغه، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها، آسفالت‌ریزی بیش از ۱۱۷ هزار مترمربعی در کمربندی و ورودی شهر آغاز شد. 

کلنگ احداث طرح اوحدیه مراغه با حضور وزیر میراث فرهنگی به زمین زده شد

کلنگ احداث طرح اوحدیه مراغه طی مراسمی همزمان با رویداد روز مراغه با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به زمین زده شد.

طرح جدول گذاری و بهسازی حدفاصل هتل آلیانس تا پارک معلم

این طرح در راستای بهسازی مسیر گردشگری پارک معلم،روستای نوا و راه دسترسی به بیمارستان امیر المومنین(ع) مراغه توسط معاونت عمرانی شهرداری هم اکنون در حال اجراست.

 نهضت آسفالت ریزی در معابر و خیابان های شهر مراغه

براساس برنامه ریزی مدیریت شهری با تامین اعتبار و قیر مورد نیاز، امسال ۳۵۰ هزار متر مربع از معابر عمومی شهر مراغه توسط شهرداری آسفالت ریزی خواهد شد.

طرح ساماندهی محوطه رصدخانه تاریخی مراغه

این طرح در راستای توسعه و بهسازی زیرساخت های گردشگری و تاریخی و براساس تفاهم‌نامه مشترک مدیریت شهری و میراث فرهنگی توسط معاونت عمرانی شهرداری هم اکنون در حال اجراست.

طرح احداث کانال عشرت آباد (شتابی وش)

این طرح به منظور هدایت آب های سطحی و سیلاب های فصلی در این منطقه از شهر در قالب احداث کانال توسط معاونت عمرانی شهرداری هم اکنون در حال اجراست.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |