شما اینجا هستید
اخبار » پروژه های رفع ترافیک شهری مورد حمایت دستگاه قضاست

به مناسبت سالگرد شهادت معمار قوه قضائیه شهید مظلوم دکتر محمد حسین بهشتی و هفته قوه قضائیه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مراغه در دیدارهایی جداگانه با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مراغه ضمن تبریک این هفته ، از حمایت ها و همراهی دستگاه قضا در راستای اجرای پروژه های کلان مدیریت شهری قدردانی کردند .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه در این دیدار رئیس دادگستری مراغه تعامل با دستگاههای اجرایی از جمله مدیریت شهری را از اولویت های اصلی دستگاه قضا در شهرستان مراغه عنوان کرده و افزود : بی شک حمایت قضایی موجب توسعه شهری، حفظ نظم و امنیت و رفع ترافیک شهری می گردد .
حاج حبیب قنبرزاده با اشاره به پروژه های در دست اجرای شهرداری مراغه گفت : اگر منافع شهری را مد نظر بگیریم اقدامات شهرداری به نفع شهر ، مثمر ثمر و فایده بخش می باشد .
رئیس دادگستری مراغه مسیرگشایی های اخیر را در کاهش ترافیک شهر مفید ارزیابی کرده و گفت: دادگستری مراغه از برنامه ها و اقدامات شهرداری که موجب توسعه شهر و رفع ترافیک گردد حمایت می کند.
وی افزود : رسالت دستگاه قضا همواره بر مبنای حمایت از تولید و اشتغال استوار بوده و با افتخار می توان گفت که تا به امروز دستگاه قضایی باعث تعطیلی حتی یک واحد تولیدی نشده است .
دادستان عمومی انقلاب مراغه نیز در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مراغه گفت : حوزه مسئولیت شهرداری ها وسیع بوده و در هر گوشه از شهر آثار و نشانه ای از شهرداری دیده می شود که به تبع آن انتظارات مردم نیز ازاین نهاد بیشتر می باشد .
حاج نادر نجد افزود : سعی کرده ایم پروژه هایی که در راستای پیشرفت و توسعه شهر باشد دادستانی نهایت همکاری و مساعدت را به عمل آورده و خواهد آورد.
وی افزود : قانون در اولویت اول ماست و از تمامی ظرفیت های قانونی برای پیشبرد امور شهرستان استفاده می کنیم .
دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به پروژه های در دست اجرای شهرداری مراغه گفت : خوشبختانه آقای شهردار طرح های خوب و موثری را شروع کرده اند.
حاج نادر نجد افزود : گره گشایی از مشکلات مردم و رفع مشکلات موجود در حوزه های مختلف با تعامل دستگاههای اجرایی شهرستان از دغدغه های اصلی دستگاه قضا است .
وی حمایت از سرمایه گذاری های بخش خصوصی را از دیگر اولویت های اصلی دادستان مراغه عنوان کرده و افزود : استفاده از پتانسیل های طبیعی و تاریخی شهر مراغه در راستای توسعه صنعت گردشگری و تقویت اقتصاد شهری مراغه ضروری است .
حاج علی عباسی نائب رئیس شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این جلسه اتحاد و همدلی مسئولین را رمز موفقیت دانسته و گفت: به جهت وجود انسجام و همدلی در بین شهرداری و شورای اسلامی شهر امورات مجموعه مدیریت شهری به نحو مطلوب پیش می رود .
وی افزود : حرکت های شجاعانه رئیس محترم قوه قضائیه موجب تقویت روحیه امید و خوشحالی ایرانیان شده است .
نائب رئیس شورای اسلامی شهر مراغه از حمایت های دستگاه قضا از صنایع و واحد های تولیدی و همچنین سرمایه گذاری های بخش خصوصی قدردانی کرد .

این گزارش حاکیست دراین دیدار ها مهندس محمدرضا احمدی شهردار مراغه ضمن تاکید بر ضرورت جلب رضایتمندی مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام و انقلاب، از حمایت های ارزشمند دستگاه قضایی شهرستان در راستای اجرای پروژه های زیربنایی و ماندگار شهرداری قدردانی کرد .
وی گفت : به حول قوه الهی و درسایه حمایت های مسئولین محترم و همراهی مردم قدرشناس همینک بیش از ۱۲ پروژه مهم و زیربنایی توسط مجموعه مدیریت شهری در دست اجرا می باشد که با بهره برداری از این پروژه ها بخش اعظمی از مشکلات و نیازهای شهری شهروندان برطرف می گردد.
وی همچنین به فعالیت های عمرانی شهرداری مراغه در سال جهش تولید اشاره کرد و گفت: پروژه بلوار ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی، پروژه بلوار ۳۵ متری حدفاصل میادین رسالت و الغدیر، پروژه احداث فرهنگسرای امیر کبیر، پروژه بهسازی پارک قیزیل ارسلان، پروژه مجتمع رفاهی خدماتی شهروند، پروژه بازار آرد و غلات، خشکبار و مواد غذایی، پروژه تعریض پل خدمات، پروژه توسعه پارک غفاریه و تعریض خیابان شهید قدوسی از جمله این پروژه هاست.

 

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |