شما اینجا هستید
اخبار » گسترش فضای همدلی بین مدیریت شهری و نماینده مجلس، زمینه ساز توسعه و پیشرفت روز افزون مراغه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه ، در این دیدار حاج علی عباسی به نمایندگی از طرف اعضای شورای اسلامی شهر مراغه، با تبریک انتخاب دکتر علیزاده، از تلاش های وی در پیگیری طرح ها و پروژه های عمرانی شهرستان مراغه قدردانی کرد.
وی گفت : حضور مقتدرانه و قدرتمند نماینده مراغه در عرصه های ملی و منطقه ای مایه افتخار همه بوده و نفع آن متوجه همه خواهد شد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر مراغه افزود: نیاز امروز مراغه اتحاد و همدلی مسئولین و مدیران شهری بوده و از آقای دکتر علیزاده می خواهیم مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه را در مسیر خدمت به مردم شریف منطقه و پیگیری مطالبات عمومی همواره در کنار خود احساس کنند.
در این دیدار مهندس محمدرضا احمدی شهردار مراغه، مدیریت شهری را خط مقدم خدمت رسانی به مردم عنوان کرده ، بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت جایگاه نماینده مجلس برای رفع مشکلات اساسی پروژه ها و جذب حداکثری اعتبارات ملی و استانی برای اجرای پروژه های بزرگ و ماندگار تاکید کرد .
دکتر علی علیزاده نماینده مردم شریف مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات مجموعه مدیریت شهری مراغه در رفع مشکلات عمومی گفت : در حوزه مدیریت شهری مراغه کارهای خوبی انجام شده و پروژه های مهمی در دست اجرا می باشد که باید در این خصوص اطلاع رسانی بیشتری صورت گیرد چرا که اطلاع مردم از اقدامات گسترده شهرداری موجب تقویت حس امیدواری و افزایش رضایت مندی عمومی می گردد .
وی افزود: شرایط اقتصادی کشور ایجاب می کند با هم افزایی و همدلی از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود منطقه برای رفع مشکلات استفاده گردد.
دکتر علیزاده با تاکید بر تشکیل جلسات هم اندیشی و هماهنگی منظم بین مجموعه مدیریت شهری و نماینده مجلس، در خصوص پیگیری امورات فرا استانی و کشوری شهرداری قول مساعد داد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |