شما اینجا هستید
اخبار » در مبارزه با کرونا اقدامات گسترده شهرداری مراغه را نمی توان نادیده گرفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، حجت الاسلام والمسلمین نیازی که در مراسم تجلیل و قدردانی شورای فرماندهی حسینیه زندگی از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مراغه سخن می گفت افزود : در روزهای حساس مقابله با شیوع ویروس کرونا بیش از ۵۰ گروه جهادی در سطح شهر مراغه فعال بودند که در حمایت و پشتیبانی از این گروهها شهرداری نقش محوری را ایفا می کرد .
وی ضمن تاکید بر اجتناب از پیگیری هرگونه هدف سیاسی در فعالیت های جهادی حسینیه زندگی، خاطرنشان شد: ابن مجموعه مشتاقانه آماده همکاری با مدیریت شهری مراغه در زمینه برگزاری دوره های آموزشی در بین گروههای مختلف سنی ، ضدعفونی اماکن و معابر شهری و همچنین اقدامات نیکوکارانه می باشد .
در این نشست شهردار مراغه نیز ضمن با اهمیت دانستن اقدامات شبانه روزی گروههای جهادی در امر مبارزه با شروع ویروس کرونا در نقاط مختلف شهر گفت : مجموعه مدیریت شهری مراغه قدردان زحمات بی منت گروههای جهادی در برهه حساس شیوع بیماری کرونا می باشد .
مهندس محمدرضا احمدی افزود: فعالیت های شبانه روزی گروههای جهادی موجب شد تا ساکنین تمامی نقاط شهر اعم از مرکز و حاشیه های شهری به نسبت مساوی از خدمات و اقدامات پیشگیرانه برخوردار شوند .
شهردار مراغه ضمن استقبال از پیشنهادات فرماندهی قرارگاه حسینیه زندگی بر تداوم همکاری و هم افزایی مدیریت شهری با همه گروههای جهادی در زمینه مقابله با شیوع بیماری کرونا تاکید کرد .
دکتر احمد ملکی نیز در این جلسه به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر مراغه گفت: در ایام مقابله با بیماری کرونا در سطح شهر، گروههای جهادی با ورود بی ادعا به میدان خدمت رسانی، ایثار و از خود گذشتگی را بار دیگر به نمایش گذاشته و عملا تهدیدها را به فرصت تبدیل کردند .
این عضو شورای اسلامی شهر اقدامات گروه های جهادی در زمینه کمک های مومنانه به اقشار آسیب پذیر جامعه در کنار ضدعفونی شهر را یک حرکت علمی و جهادی دانسته و تامین معاش مردم با حفظ آبروی خانواده ها را از امتیازات و افتخارات مهم این گروهها عنوان کرد .
دکتر ملکی افزود: گروههای جهادی با اقدامات ایثارگرانه خود موجب شدند تا عبور از برهه حساس شیوع ویروس کرونا در روز های آغازین پیدایش این بیماری، در کنار مشکلات اقتصادی برای مردم تا حدودی سهل و آسان گردد .
وی مشارکت و همراهی مردم را در اداره شهر مهم ارزیابی کرده و بر استفاده مجموعه مدیریت شهری مراغه از ظرفیت بالای گروههای جهادی در فرهنگسازی و اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی شهری تاکید کرد .
در پایان جلسه شورای فرماندهی قرارگاه حسینیه زندگی با اهدا لوح به شهردار، اعضای شورای شهر و معاون خدمات شهری شهرداری، از اقدامات گسترده مجموعه مدیریت شهری مراغه در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا لوح قدردانی کردند.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |