شما اینجا هستید
اخبار » مدیریت شهری مراغه در فعالیت های عمرانی سنگ تمام گذاشته است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه در حاشیه این بازدید محمدحسن امیر فرهنگی مدیر عامل تشکل زیست محیطی همای سبز گفت : پروژه های عمرانی شهرداری انصافا قابل تقدیر بوده و در خور شان شهر مراغه بوده و به جرات می توان گفت مدیریت شهری مراغه در فعالیت های عمرانی سنگ تمام گذاشته است .
وی با اشاره به اجرای همزمان چندین پروژه مهم عمران شهری از سوی شهرداری مراغه افزود: دو پروژه مهم مسیرگشایی ، ساماندهی پارک قدیمی قیزیل ارسلان و اجرای چندین پروژه خدماتی و فرهنگی که عملیات اجرایی آنها با سرعت مطلوب و بصورت همزمان اجرا می شوند قطعا در توسعه و آبادی و پیشرفت شهر مراغه نقش اساسی خواهند داشت .
امیر فرهنگی افزود: من به شخصه به عنوان مدیرعامل همای سبز از مجموعه شهرداری و از خدمات آقای شهردار تشکر میکنم و امیدوارم در آینده شاهد باشیم که پروژه های بهتر و بیشتری در این شهر تعریف و اجرایی گردد.
مدیر عامل تشکل زیست محیطی همای سبز در رابطه با احداث بلوار شهید سردار سلیمانی افزود: بلوار ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی یکی از پروژه های مهم منطقه بوده و در بحث حل مشکلات ترافیکی و توسعه و آبادانی شهر تاثیر گذار خواهد بود.
وی از دیگر پروژه های مدیریت شهری مراغه به بهسازی و ساماندهی پارک قدیمی قیزیل ارسلان اشاره کرده و افزود: اقدام ارزشمند شهرداری مراغه در بهسازی و ساماندهی پارک قیزل ارسلان که یکی از پارک های قدیمی شهر می باشد در توسعه فضای سبز و توزیع عادلانه امکانات شهری موثر بوده و اقدامی ارزشمند می باشد.

 

 

 

  1. 토토사이트 관리 알바 비코리아

    Excellent way of describing, and good paragraph to get information concerning my presentation topic, which i am going to
    deliver in college.

  2. AliveTech

    I wish I could craft such articles as this. Thank you very much.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |