شما اینجا هستید
اخبار » اجرای پروژه بلوار سردار سلیمانی نشانه وجود مدیریت کارآمد و توانمند در مجموعه مدیریت شهری مراغه است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه فرمانده سپاه ناحیه مراغه که در حاشیه بازدید از دو پروژه مهم در دست اجرای شهرداری مراغه در حوزه مسیرگشایی به همراه دکتر علیزاده نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی، با خبرنگاران سخن می گفت افزود : شهرداری مراغه از تاریخ شروع پروژه بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی عملکرد خوبی از خود نشان داده است ، اجرای این پروژه نشان از وجود مدیریت کارآمد و توانمند در مجموعه مدیریت شهری مراغه دارد .
سرهنگ پاسدار رشیدی افزود:مقدار خاکبرداری و تسطیحی که در این پروژه انجام شده است و همچنین مصالحه هایی که با صاحبان املاک صورت گرفته حاکی از وجود اراده ای قوی برای اجرای این پروژه مهم بوده و الحمدالله می رود که این پروژه در شان نام شهید سردار سلیمانی و مراغه افتتاح گردد .
وی گفت: این پروژه در زیبایی شهر، کاهش بار ترافیکی، ارتقاء تراز شهری مراغه نقش اساسی ایفا کرده و برای شهروندان محترم مراغه ای مایه خیر و برکت خواهد بود .
فرمانده سپاه ناحیه مراغه در پایان ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی مجموعه مدیریت شهری از حمایت های اعضای شورای شهر ف فرماندار و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی برای اجرای شایسته این پروژه تقدیر کرد.
این گزارش حاکیست : در این بازدید که حاج علی عباسی نائب رئیس شورای اسلامی شهر مراغه نیز حضور داشت مهندس محمدرضا احمدی شهردار مراغه گزارشی از آخرین وضعیت تملک و اجرای پروژه های مسیر گشایی بلوار ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی و ۳۵ متری الغدیر ـ رسالت ارائه کرد.

 

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |