شما اینجا هستید
اخبار » فعالیت جهادی مجموعه مدیریت شهری در آرامستان گلشن زهرای مراغه در این روزهای کرونایی قابل تقدیر است

طی مراسمی با حضور دکتر سید علی موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه ، شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان از زحمات کارکنان آرامستان گلشن زهرا(س) مراغه تجلیل به عمل آمد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، در این مراسم فرماندار مراغه اظهار داشت: کارکنان آرامستان مراغه در این روزهای کرونایی حساس ترین، همپای مدافعان سلامت تلاش می کنند.
وی افزود: فعالیت جهادی مجموعه مدیریت شهری در آرامستان گلشن زهرای مراغه در این روزها قابل تقدیر است.
وی با اشاره به بهره برداری از غسالخانه جدید در گلشن زهرای مراغه خاطرنشان کرد: از همان روزهای نخست شیوع بیماری کرونا، تمامی موارد بهداشتی و شرعی در کفن و دفن اموات کرونایی رعایت و اجرا می شد و با بهره برداری از غسالخانه جدید در این مجموعه امیدواریم نیازی به استفاده از آن نباشد و شاهد ریشه کنی کرونا باشیم.
شهردار مراغه نیز در این مراسم گفت: غسالخانه جدید ویژه متوفیان کرونا در زمینی به مساحت ۱۲۰ مترمربع و با اعتباری بالغ به ۲۵۰ میلیون تومان ساخته شده است.
مهندس محمدرضا احمدی گفت: به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و با هدف رعایت مسایل شرعی این غسالخانه ساخته شده است.
وی گفت: تا پیش از بهره برداری از غسالخانه جدید، غسالخانه موقت در گلشن زهرای شهرستان در این زمینه در اختیار مجموعه قرار داشت.

وی ادامه داد: تمامی موارد و دستورالعمل ها با نظارت مسوولان فنی در این مجموعه در نظر گرفته شده است.
نایب رییس شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این مراسم گفت: مجموعه مدیریت شهری از همان روزهای نخست شیوع کرونا در تمامی حوزه ها پای کار بوده و این مجموعه تا ریشه کنی کامل کرونا در خدمت ستاد مقابله با کرونای شهرستان است.
حاج علی عباسی گفت: کارکنان آرامستان مراغه به عنوان اصلی ترین مجموعه فعال در مقابله با کرونا از همان روزهای نخست در حال خدمت شبانه روزی هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |