شما اینجا هستید
اخبار » اتمام عملیات آسفالت‌ریزی بلوار ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی مراغه

به گزارش روابط عمومی شهردلری و شورای اسلامی شهر مراغه به نقل از ایرنا مهندس تورج درگاهی در حاشیه بازدید از این مسیر و در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: شهرداری مراغه با تمامی امکانات موجود در حال اتمام آسفالت‌ریزی باند دوم این بلوار بوده و از زمان آغاز به کار ششمین دوره شورای اسلامی شهر، این طرح برای یک روز هم تعطیل نشده است.

وی با بیان اینکه طرح با پیگیری مجموعه مدیریت شهری به صورت جهادی ادامه یافته است، خاطر نشان کرد: این طرح از اول بهمن سال ۹۸ با یکهزار و ۶۰۰ متر طول و با هدف جلب رضایت مردم، کاهش ترافیک میدان جهاد و دسترسی راحت مردم شهرک‌های امام علی(ع)، سهند، زیباشهر و ولیعصر آغاز شد و امروز شاهد اتمام عملیات آسفالت‌ریزی هر ۲ باند آن هستیم.

وی اضافه کرد: گسترش مسیرها و شریان‌های اصلی شهر جهت کنترل و هدایت ترافیک و توسعه و بهبود زیرساخت‌های شهری از دیگر اهداف اجرای این طرح مسیرگشایی است.

به گفته سرپرست شهرداری مراغه، تامین روشنایی و نصب تیرهای برق، جدول‌گذاری و تملک زمین‌های واقع در مسیر طرح از دیگر اقدامات در حال اجراست.

مهندس درگاهی ادامه داد: مجموع اعتبار این طرح ۴۵ میلیارد تومان بوده که ۲۵ میلیارد تومان آن برای تملک اراضی واقع در مسیر از میدان مادر تا ورودی شهرک سهند هزینه شد و هشت میلیارد تومان برای آسفالت‌ریزی به میزان ۵۰ هزار مترمربع صرف شده است.

وی با بیان اینکه ۱۰ میلیارد تومان هم برای جدول‌گذاری، نصب تیرهای برق و ایجاد فضای سبز در این طرح هزینه می‌شود، تاکید کرد: با نصب علایم ترافیکی و خط‌کشی مسیر، شاهد افتتاح رسمی این طرح بزرگ عمران شهری در روزهای آینده خواهیم بود.

«مهندس درگاهی» از اهالی ساکن در بلوار «۴۵ متری سردار شهید سلیمانی» به دلیل همکاری با شهرداری و تحمل دشواری‌های ناشی از عملیات عمرانی، و همچنین از کارکنان شهرداری به خاطر جدیت‌شان در اجرای این طرح مسیرگشایی قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا «رقیه سعیدی» از اعضای شورای اسلامی شهر و «ابراهیم خوش‌رفتار» نائب رئیس شورا نیز در این بازدید حضور داشتند.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |