شما اینجا هستید
اخبار » دیدگاه‌های ارزشی سرلوحه تصمیم‌ها در شهرداری مراغه است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه به نقل از ایرنا مهندس محمد مقتومی در دیدار جمعی از اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان مراغه با وی افزود: پیشرفت و توسعه شهر مراغه فقط با اصلاح فرآیندها امکان‌پذیر خواهد بود و دیدگاه‌های نیروهای ارزشی در این زمینه راهگشاست.
وی اظهار کرد: تلاش ما این است با اصلاح ساختارهای فسادزا، بتوانیم اعتماد دوباره به شهرداری را بین مردم احیا کنیم؛ بر همین اساس هیچ شخص یا اشخاصی خط قرمز شهرداری نیست.
وی با بیان اینکه پاکدستی نیروهای شهرداری مورد تأکید است، گفت: مردم نیز قبل از هرچیزی اجرای عدالت در سیستم شهرداری را خواستار هستند.
سید سعید خلیلی، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مراغه نیز گفت: نیروهای ولایی شهرستان برای کمک به اصلاح ساختاری در مجموعه شهرداری آماده هستند.
وی در ادامه به مظلومیت نیروهای انقلابی شهرستان مراغه در مجموعه شهرداری نیز اشاره کرد و اظهار داشت: نبود شایسته‌سالاری طی سال‌های گذشته، ضربه‌های جبران‌ناپذیری به پیکره شهر وارده کرده و مطالبه نیروهای انقلابی نیز پایان دادن به مظلومیت ۱۰ ساله نیروهای انقلابی در مجموعه شهرداری مراغه است.
وی به احیای جایگاه تاریخی و فرهنگی مراغه نیز تاکید کرد و گفت: احیای عظمت تاریخی و فرهنگی مراغه دور از دسترس نیست و این مهم با تدوین برنامه‌های مختلف در حوزه محیط زیست، افزایش سطح نشاط و شادابی در جامعه، حل معضل ترافیک و توزیع عادلانه خدمات شهری در مناطق محروم، امری شدنی است.
در این دیدار سایر اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان مراغه نیز نکته‌نظرهای خود را بیان کردند و استمرار جلسات شهردار با اعضای نیروهای انقلابی شهرستان را خواستار شدند.
«محمد محمد مقتومی» با انتخاب اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر مراغه به عنوان چهل‌ و هفتمین شهردار مراغه معرفی و حکم مسئولیت وی چند روز پیش ابلاغ شد.
مقتومی متولد ۱۳۴۷ در مراغه دارای بیش از ۲۷ سال سابقه اجرایی است و پیش از این به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مراغه، معاون مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی و رئیس بنیاد مسکن شهرستان‌های مراغه، ملکان، بناب، میانه و تبریز فعالیت کرده است.
شهرداری در کهن‌شهر مراغه طی سال ۱۳۰۷ شمسی آغاز به کار کرد و اکنون نقش محوری در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی این شهر باستانی بر عهده دارد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |