شما اینجا هستید
اخبار » ۲۲۰ هزار مترمربع از معابر محلات و خیابان‌های اصلی شهر مراغه آسفالت ریزی شده است

مهندس محمد مقتومی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان آسفالت ریزی با استفاده از ۲۳ هزار و ۸۰۰ تن آسفالت تولیدی کارخانه آسفالت شهرداری مراغه در معابر عمومی این شهر فرهنگی و تاریخی انجام شده است.
وی ادامه داد: آسفالت ریزی محلات و خیابان های شهر مراغه با توجه به فرسوده بودن روکش در برخی مناطق از اولویت های مجموعه مدیریت شهری بوده و تا پایان سال نیز در صورت مساعد بودن شرایط جوی تداوم خواهد یافت.

وی اضافه کرد: همچنین با توجه به موج دار شدن روکش آسفالت در برخی خیابان های اصلی و کمربندی های شهری، حذف و بهسازی آنها در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
مهندس مقتومی گفت: وجود این موج ها و خرابی آسفالت به ویژه در ورودی و خروجی شهر و کمربندی ها زمینه ساز بروز خسارت های مادی به خودروها، ایجاد تصادفات، وارد شدن خسارت به ابنیه شهری و ایجاد ترافیک شده که در حال مرتفع شدن است.
وی افزود: براین اساس، در مسیر ۱۴ کیلومتری رفت و برگشت کمربندی ها حد فاصل میدان بسیج تا میدان مجلس، اقدام به تراش و حذف موج های آسفالت و اصلاح آنها شده که عملیات اجرایی آن از روزهای گذشته آغاز شده است.
شهردار مراغه اعلام کرد: با رفع این مشکل، در صورت مساعد بودن وضعیت جوی نسبت به اجرای روکش اصلاحی آسفالت نیز اقدام خواهد شد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |