شما اینجا هستید
اخبار » تامین ۲ دستگاه نمک پاش توسط شهرداری برای خدمات رسانی به شهروندان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، مهندس مقتومی در بازدید از سازمان خدمات شهری شهرداری مراغه افزود: تامین این دستگاه های خدمات شهری با توجه به توزیع نامتوازن نمک توسط نیروی انسانی و در راستای تسریع در این امر و نیز کاهش خسارات وارد آمده به آسفالت معابر و فضای سبز توسط مجموعه مدیریت شهری انجام می شود.

وی ادامه داد: به همین منظور برای خرید این دستگاه های نمک پاش در سال جاری حدود ۴۹۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی اضافه کرد: یکی از مشکلات مدیریت شهری و معاونت خدمات شهری، وجود یخبندان در معابر شهری به دنبال بارش برف در ایام سرد سال بوده و موجب تحمیل هزینه های بسیاری به شهرداری می شود و از این رو با برنامه ریزی ها و تمهیدات انجام شده سعی می شود که هزینه ها در این زمینه کاهش یابد.

وی با بیان اینکه سالانه برای نمک پاشی دستی معابر در فصل زمستان حدود ۶۰۰ میلیون تومان هزیه می شود، گفت: با خریداری دستگاه های نمک پاش خودکار توسط شهرداری، سالانه حدود یک هزار تن مصرف نمک برای یخ زدایی از معابر شهری مراغه کاهش خواهد یافت.

وی افزود:  با توجه به تلاش های کارگران زحمت کش مجموعه خدمات شهری به ویژه در ایام سرد و در سخت ترین شرایط جوی، با برنامه ریزی های انجام شده، تمامی آنان زیرپوشش حقوق های مصوب قانون کار و بیمه ای هستند.

کارگران خدوم شهرداری برای خدمات رسانی به شهروندان متحمل زحمات بسیاری هستند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت:کارگران خدوم شهرداری همواره در ایام سرد و بارش نزولات جوی به ویژه برف برای خدمات رسانی به شهروندان به صورت شبانه روزی متحمل زحمات بسیاری هستند.

دکتر موسوی افزود: حمایت از  کارکنان مجموعه های خدمات رسان همچون سازمان خدمات شهری شهرداری به‌ عنوان سرمایه های معنوی بیش از پیش ضروری بوده و باید به آن توجه شود.

وی ادامه داد: از این رو، تلاش این زحمت کشان بی ادعا در سخت ترین شرایط باید با حمایت و تجلیل از آنان همراه باشد چراکه قدردانی از این زحمات دعای خیر آنان را در پی خواهد داشت.

فرماندار مراغه از اقدامات شهرداری و کارکنان و کارگران تلاشگر آن در آماده سازی معابر عمومی این شهر در فصل زمستان قدردانی کرد و گفت: استفاده از شیوه های بهره وری در سازمان ها و نهادهای خدمات رسانی چون شهرداری موجب تسریع در خدمات رسانی و ایجاد انگیزه در بین کارکنان خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |