شما اینجا هستید
اخبار » تلاش شهرداری مراغه برای تغییرات ساختاری در گلشن زهرا (س)

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، «مهندس مقتومی» در مراسم معارفه مدیرعامل جدید موسسه گلشن زهرا (س) مراغه افزود: با توجه به اینکه موسسه گلشن زهرا خدمات رسان و خودگردان است، برخی تغییرات و حفظ ساختار هیات امنای آن با بهره گیری از برخی چهره های معتمد شهری زمینه ساز جلب اعتماد شهروندان و ایجاد درآمد پایدار خواهد شد.
وی اضافه کرد: این موسسه مجموعه ای خودگردان بوده و در طول سال های اخیر ۷۰ هکتار  به اراضی آن افزوده شده ضمن اینکه اقدامات موثر عمرانی برای دیوار کشی محوطه آن و ساماندهی قبور و مزار شهدا انجام شده است.
مقتومی با بیان اینکه اجرای اصل ۴۴ و واگذاری مدیریت سازمان ها باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: واگذاری تصدی موسسات خدمات رسان عمومی به بخش های غیردولتی و هیات امنایی همراه با نظارت مناسب می تواند خروجی مناسب تری از بخش دولتی در زمینه ارائه خدمات به شهروندان داشته باشد.
وی افزود: در این راستا، در موسسه گلشن زهرا (س) نیز به عنوان نهادی خدمات رسان، تلاش ها و زحمات زیادی صورت گرفته است که این امر به همت هیات امنا و کارکنان آن محقق شده است.
مقتومی اضافه کرد: مدیریت جدید با همگرایی هیات امنا و همراهی مسوولان شهری و دستگاه های اجرایی و خدمات رسان می تواند زمینه ساز بهبود وضعیت فعلی این موسسه شود.

رضا عسکری رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مراغه در این جلسه گفت: شهرداری و موسسه گلشن زهرا (س) همواره آبروی شهر مراغه هستند.
وی افزود: در این راستا باید با همکاری نهادهای متولی امر به ویژه شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری شان و جایگاه شهر فرهنگی و تاریخی مراغه مورد صیانت قرار گیرد.
عسکری اضافه کرد: در ماه های اخیر نیز شورای اسلامی شهر به دنبال حل مشکلات پیش روی این موسسه خدمات رسان شهری بوده و انتخاب مدیرعامل جدید را که فردی توانمند بوده به فال نیک می‌گیریم.

فرهاد زمانی مدیرعامل جدید موسسه گلشن زهرا (س) مراغه نیز گفت: شهرداری و این موسه در خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان قرار داشته و وظیفه سنگینی در این راستا دارند.
وی افزود: موسسه گلشتن زهرا به عنوان نهادی خودگردان یکی از متفاوت ترین موسسات عمومی بوده و رسالت سنگینی در قبال مردم دارد.
زمانی اضافه کرد: شفاف سازی مالی و اداری و توسعه خدمات و تکریم ارباب رجوع و شهروندان مهم ترین رویکرد مدیریت جدید موسسه گلشن زهرا (س) است.
به گزرش ایرنا، در این جلسه فرهاد زمانی به عنوان مدیرعامل جدید موسسه گلشن زهرا (س) مراغه انتخاب و از خدمات سید علی اصغر امامزاده مدیریت سابق این موسسه قدردانی شد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |