شما اینجا هستید
اخبار » مناسب سازی پارک‌ها و اماکن تفریحی و گردشگری از اولویت‌های مدیریت شهری مراغه است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، مهندس مقتومی در گفت و  گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون با مشارکت بخش خصوصی سرمایه گذاری مناسبی برای راه اندازی شهربازی در پارک معلم در حال انجام است.
وی ادامه داد: براین اساس، ۱۲ دستگاه تفریحی برای راه اندازی شهربازی با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد تومانی بخش خصوصی در این پارک تامین شده است.
وی اضافه کرد: همچنین ۶ میلیارد تومان نیز برای بهسازی تجهیزات و امکانات این مرکز تفریحی شهر مراغه سرمایه گذاری خواهد شد.
مقتومی گفت: راه اندازی شهربازی پارک معلم هم اکنون با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام بوده و در هفته های آتی شاهد افتتاح بخش هایی از آن خواهیم بود.
وی افزود: در این راستا، ۹ دستگاه از تجهیزات شهربازی نیز برای استفاده شهروندان تا عید فطر امسال نصب و به بهره برداری رسیده و سایر امکانات تفریحی آن نیز تا سه ماه آینده نیز تکمیل و آماده استفاده عموم شهروندان خواهد بود.
وی گفت: شهرداری مراغه نیز در راستای بهسازی سیستم روشنایی و فضای سبز پارک معلم در سال جاری حدود ۱.۸ میلیارد تومان اعتبار هزینه کرده است.
مقتومی افزود: در حال حاضر نیز کارکنان تلاشگر خدمات شهری و فضای سبز به صورت شبانه روزی درحال انجام فعالیت های عمرانی برای بهره مندی هرچه مناسب تر و بیشتر شهروندان از امکانات تفریحی پارک معلم هستند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |