شما اینجا هستید
اخبار » اساسنامه روز مراغه به تصویب رسید

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، حاج ناصر رحمتی در جمع خبرنگاران رسانه های مراغه افزود: تصویب این اساسنامه از دغدغه های اصلی برای برگزاری رویداد روز مراغه بود.
وی ادامه داد: از نکته نظرات شخصیت های علمی، فرهنگی، مسئولان شهرستانی و نیز سازمان های مردم نهاد این شهرستان برای تدوین اساسنامه روز مراغه استفاده شده است.
رحمتی اضافه کرد: تصویب این اساسنامه در دبیرخانه روز مراغه زمینه ساز ایجاد مسیری مناسب برای برگزاری این رویداد و نیز ثبت ملی آن در تقویم کشور در آینده نزدیک خواهد بود.
وی با اشاره به حضور قطعی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در همایش روز مراغه گفت: با توجه به وجود آثار فاخر تاریخی و بیش از ۳۰۰ اثر ثبت شده ملی، حضور ضرغامی در این کهن شهر می تواند زمینه ساز پیامدهای مثبتی در زمینه میراث فرهنگی و گردشگریو تخصیص اعتبارات و تصویب طرح های گردشگری شود.
رحمتی گفت: برگزاری رویداد روز مراغه با مشارکت فعال تمامی شهروندان و دوستداران فرهنگ و هنر موجب توسعه و معرفی هرچه بیشتر این شهرستان در سطح ملی خواهد بود.
وی اضافه کرد: روز مراغه رویدادی مردمی بوده و نیاز به همراهی رسانه ها برای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در این حرکت فرهنگی بیش از پیش احساس می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |