شما اینجا هستید
اخبار » همایش دوچرخه سواری روز مراغه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، شهردار مراغه در این‌همایش گفت: روز مراغه فرصتی برای معرفی داشته ها ظرفیت‌های این شهرستان است.
محمد مقتومی با اشاره به حضور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در این شهرستان به مناسبت روز مراغه  افزود: در این روز با حضور  این عضو هیئت دولت، طرح اوحدیه به عنوان یکی از بزرگترین طرح‌های توسعه گردشگری کلنگ زنی شده و عملیات اجرایی آن آغاز می شود.


وی ادامه داد: همچنین به مناسبت رویداد روز مراغه، کلنگ احداث هتل پنج ستاره که توسط بخش خصوصی ساخته خواهد شد، با حضور وزیر میراث فرهنگی به زمین زده می شود.
وی اضافه کرد: همچنین طرح احداث مسیر گردشگری یایشهری به کندوان نیز به عنوان مهم‌ترین طرح گردشگری که زمینه توسعه منطقه را فراهم می کند، آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه بازدید از آثار فاخر تاریخی از برنامه های روز مراغه است، افزود: حضور وزیر میراث فرهنگی می تواند زمینه ساز تصمیمات مهمی برای توسعه گردشگری و اقتصادی این شهرستان شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر و دبیر اجرایی رویداد روز مراغه نیز گفت: روز مراغه فرصتی برای شناساندن ظرفیت‌های نهفته این‌ شهر تاریخی است.ابراهیم خوش رفتار افزود: برگزاری ویزیت پزشکی رایگان در مناطق حاشیه میکائیل آباد، پهرآباد و انزاب و نیز همایش های دوچرخه سواری و پیاده روی از برنامه‌های این رویداد است.
وی اضافه کرد: جشنواره داغ تره سی و نیز بازدید وزیر میراث فرهنگی و گردشگری از آثار و جاذبه های گردشگری و تاریخی مراغه از دیگر برنامه های این رویداد است.
به گزارش ایرنا، دراین همایش به قید قرعه به ۲۵ نفر از دوچرخه سواران و شرکت کنندگان اهدا شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |