شما اینجا هستید
اخبار » آسفالت‌ریزی کمربندی شهر مراغه با بیش از ۱۱۷ هزار مترمربع حجم آغاز شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، مهندس مقتومی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اکنون عملیات آسفالت‌ریزی در ورودی شهر حدفاصل میدان بسیج تا میدان  ۱۶ اردیبهشت (گاز سابق) جریان دارد.

وی با بیان اینکه برای افزایش کیفیت آسفالت، عملیات تراش بخشی از مسیر این کمربندی در حال انجام است، بیان کرد: توجه به کیفیت کار از جمله ویژگی‌های عملیات اجرایی در آسفالت‌ریزی حاضر است.

وی از شهروندان درخواست کرد تا هشدارهای ترافیکی را حین انجام عملیات عمرانی در این مسیر مورد توجه قرار دهند و بیان کرد: شهرداری و شورای شهر پیگیر تخصیص قیر برای تداوم عملیات آسفالت‌ریزی است.

به گفته وی از ابتدای سال و آغاز نهضت آسفالت‌ریزی در شهر مراغه تاکنون بیش از ۳۱ هزار مترمربع از معابر عمومی شهر آسفالت‌ریزی شده است.

وی افزود: تاکنون سه هزار و ۶۰۰ متر از خیابان شهید پرکار در شهرک سهند و نیز ۱۷ هزار مترمربع از خیابان پروین اعتصامی توسط مدیریت شهری آسفالت‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به لزوم صرفه‌جویی در مصرف قیر و نیز استحکام‌بخشی به معابر عمومی، برای اولین‌بار ۸۷۰ متر مربع از معابر خیابان فلسطین شمالی، بتن غلطکی و کفپوش بتنی به عنوان جایگزین آسفالت اجرا شده است.

وی اظهار داشت: همچنین بخشی از بلوار پروفسور قنادی توسط مدیریت شهری مراغه زیرسازی و تسطیح شده و این مسیر آماده اجرای بتن غلطکی و کف پوس بتنی به عنوان جایگزین آسفالت است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |