شما اینجا هستید
اخبار » رئیس جدید اداره حراست شهرداری مراغه معرفی شد

♦️به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، در این مراسم شهردار مراغه با بیان اینکه حراست چشم و چراغ سازمان هاست گفت: پیشگیری از جرم و سالم سازی حوزه مدیریتی از اولویت های اداره حراست است.

مهندس مقتومی افزود: مدیر حراست باید در راستای صیانت از دستاوردها و نهادینه کردن امر به معروف و تضمین سلامت اداری اهتمام داشته باشد.
وی ادامه داد: ساختارهای بسیار پایین سازمانی عامل برخی ناکارآمدی ها بوده لیکن کارآمدترین نیروهای شهرستان هم اکنون در شهرداری حضور داشته و فعالیت می کنند.

وی اضافه کرد: عدم وجود سیستم های نرم افزای و سخت افزاری زمینه ساز بروکراسی اداری شده و از این رو اصلاح ساختاری زمینه ساز رضایتمندی شهروندان را در پی خواهد داشت.

وی افزود: در حال حاضر نیز ارتقای سیستم نرم افزاری هم اکنون با تامین سامانه مورد نیاز در دستور کار شهرداری قرار دارد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مراغه نیز گفت: تمامی واحدهای شهرداری باید فکر و برنامه ریزی مناسبی برای افزایش انگیزه تلاش مضاعف به کارمندان ارائه کنند.

رضا عسکری افزود: در این راستا، با بهره گیری از ظرفیت موجود مدیریت شهری، مشکلات شهرداری مرتفع خواهد شد.

وی اضافه کرد:وظیفه حراست در سازمان ها، حفظ نیروی انسانی موجود در هر سازمان و نهادی است.

رئیس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر مراغه نیز گفت: شورای اسلامی شهر در حال تدوین طرحی با عنوان طرح تشویق کارمندان تلاشگر و صاحب فکر و ایده  است.

حسین شیخ فرجی افزود: براین اساس کارمندانی که با طرح های ابتکاری و ایده های خود زمینه ساز صرفه جویی در هزینه ها و نیز درآمدزایی می شوند، مورد تشویق قرار می گیرند.

♦️در این جلسه از تلاش های حاج عیسی زمانی قدردانی و  حاج ابراهیم پاشایی عدل به عنوان رئیس جدید اداره حراست شهرداری مراغه معرفی شد.

گفتنی است آقای پاشایی از کارکنان رسمی شهرداری مراغه بوده ودر کارنامه خود ریاست اداره حراست شهرداریهای بناب و مراغه، ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مراغه و مدیر حراست سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان شرقی را دارد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |