شما اینجا هستید
اخبار »  کارگاه آموزشی آتش نشانان جنوب آذربایجان شرقی در مراغه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر در آیین آغاز این کارگاه آموزشی گفت: تلاش های آتش نشانان ارزشمند  بوده واین تلاشگران همواره در مواقع بحرانی برای نجات شهروندان حضوری فعال داشته و از این رو خدمات آنان  با مادیات قابل قیاس نیست.

رضا عسکری افزود:  حتی در مواقعی که شخصی گرفتار و‌نیازمند رهایی بوده، آتش نشانان برای نجات آن مجاهدت و ایثار می کنند.

وی خطاب به آتش نشانان ادامه داد: کار شما مقدس و شما تلاشگران از قداست الهی برخوردار بوده و  برای تلاش و مجاهدت شما، خدا قوت عرض می نمایم.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی آتش نشانان در مراغه اضافه کرد: دراین دوره و کارگاه های آموزشی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و  در تمامی سازمان ها به ویژه نهادهایی حساس و خدمات رسان که مهم ترین آنها آتش نشانی بوده برگزار شود.

عسکری با بیان اینکه  استفاده‌ای علم به روز لازمه پویایی دستگاه هاست گفت: برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی برای سازمان های خدمات رسان از نان شب واجب بوده چرا که زندگی شهروندان به نوعی به علم و عمل آنان وابسته است.

وی افزود: از افتخارات سال های اخیر مراغه این بوده که در زمینه اطفای حریق، آتش نشانان این شهرستان در امدادرسانی به منطقه  سریع و به موقع حضور یافته و خدمات رسانی کرده اند.

♦️کارگاه آموزشی آتش نشانان جنوب آذربایجان شرقی در مراغه با تدریس اساتید استانی و با حضور آتش نشانان شهرستان های مراغه، بناب، هشترود، ملکان، عجب شیر، چاراویماق و نظرکهریزی حضور داشتند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |