شما اینجا هستید
اخبار » برگزاری مراسم استقبال از کاروان خادمان حرم مطهر رضوی در شهرداری مراغه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، شهردار مراغه در این مراسم گفت:  مراغه در طول تاریخ شهری ولایی بوده و محبت اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در قلوب مردمان آن نهادینه و ماندگار شده است.

مهندس مقتومی افزود: در این ایام سرور و شادی که با دوستی ائمه معصومین (ع) همراه بوده و حال و هوای معنوی و شورانگیزی جای جای میهن اسلامی را فراگرفته، حضور خادمان آستان رضوی، بار دیگر شمیم حرم مطهر امام مهربانی ها حضرت رضا (ع) را در شهر فرهنگی و حسینی مراغه پراکنده است.

وی ادامه داد: حضور این خادمان رضوی در قالب پانزدهمین دوره جشن های زیر سایه خورشید که با تلاش شبکه جوانان رضوی که مجمعی از محبان اهل بیت (ع) محقق شده، مایه مباهات و تبرک این خطه بزرگ و تاریخی است.

وی اضافه کرد: مجموعه مدیریت شهری نیز همگام با آحاد شهروندان دوستدار ولایت و امامت براساس رسالت فرهنگی خود، بر خود وظیفه می داند از حرکت های فرهنگی و مذهبی حمایت کرده و با شمیم  عطر رضوی هم نوا باشد.

وی افزود:  ضمن تبریک این ایام فرخنده به تمام دوستداران و عاشقان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) از خداوند منان برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال رحمت الهی را مسألت  داشته و در ظل توجهات حضرت حق و در سایه الطاف و کرامات آن امام همام به تمامی مکنونات قلبی نائل آیند.

رئیس شورای اسلامی شهر مراغه نیز گفت: مردم شریف و فهیم مراغه همواره نشان داده اند که دوستدار اهل بیت (ع) هستند.

حاج ناصر رحمتی افزود: حضور خادمان حرم مطهر رضوی در آستانه ولادت حضرت امام رضا (ع) فرصتی برای استشمام عطر حرم مطهر آن امام بزرگوار شده است و قدوم آنان را گرامی می داریم.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |