شما اینجا هستید
اخبار » برگزاری کمیسیون خدمات شهری شهرداری مراغه

شهردار مراغه در این جلسه بر لزوم مشارکت عمومی در اجرای طرح ساماندهی دستفروشان و طرح های عمرانی تاکید کرد.

مهندس مقتومی افزود: تسریع در اجرای طرح های عمرانی و نیز خدمات شهری نیازمند همراهی شهروندان و برنامه ریزی مناسب و منسجم بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.

️رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مراغه نیز گفت: سامادهی دستفروشان و مقابله با سد معبر در سطح شهر مستلزم همراهی شهروندان و بازاریان است.

رضا عسکری با اشاره به افزایش تعداد سگ های بلاصاحب در سطح شهر افزود: مشارکت فعال سمن ها در مدیریت سایت نگهداری سگ های بلاصاحب بیش از پیش احساس می شود.

وی با بیان اینکه ۶۵ هزار نفر از ساکنان مکیائیل آباد و پهرآباد از پارک های شهری برخوردار نیستند ادامه داد: در راستای رفع این مشکل، با برنامه ریزی های انجام شده سازمان فضای سبز شهرداری، پارک و فضاهای سبز شهری در این مناطق احداث می شود.

وی با تاکید بر لزوم اجرای تفکیک پسماند از مبدا اضافه کرد:  برای این منظور مطالعات اجرای این طرح آغاز و مناطق پایلوت برای جمع آوری پسماندهای تفکیک شده انتخاب شوند.

وی افزود: اجرای فاز چهارم ساماندهی حاشیه صوفی چای در قالب رودپارک از جمله طرح های مناسب و موثر در زمینه توسعه گردشگری شهری است که توسط شهرداری مراغه اجرا می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |