شما اینجا هستید
اخبار » تدوین ۸۳ طرح برای سرمایه گذاری توسط شهرداری مراغه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، مهندس مقتومی در جلسه هیئت عالی سرمایه گذاری شهرستان مراغه افزود: این طرح ها توسط واحد سرمایه گذاری شهرداری در زمینه های مختلف احصا شده و در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد.
وی ادامه داد: در حال حاضر، مدیریت شهری طرح های تدوین شده مناسب سرمایه گذاری برای عرضه در همایش های ملی سرمایه گذاری آماده کرده است.
وی با بیان اینکه سرمایه گذاری لازمه توسعه شهری است اضافه کرد: شهر مراغه با برخورداری از ظرفیت های بزرگ و نهفته، فرصت های کم نظیری در بخش های مختلف به ویژه گردشگری شهری دارد.
وی گفت: براین اساس سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند با مشارکت و سرمایه گذاری در طرح ها، از مشوق های قانونی مناسبی برخوردار شوند.
وی افزود: در حال حاضر نیز چهار طرح برای ارائه فراخوان سرمایه گذاری توسط مدیریت شهری با بیش از ۶ میلیارد تومان هزینه پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: براین اساس طرح نوسازی ایستگاه های اتوبوس شهری با یک میلیار و ۶۸۰ میلیون تومان هزینه پیش بینی شده برای ۷۲ ایستگاه شهری از جمله این طرح ها بوده که به صورت BOLT به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار خواهد شد.
وی اضافه کرد: همچنین احداث تالار پذیرایی کودک با ۲٫۳ میلیارد تومان، استخر بازی شن و ماسه با ۸۸۲ میلیون تومان و اجرا و نصب تابلوبردهای شهری با ۱٫۲ میلیارد تومان نیز در قالب بسته های سرمایه گذاری آماده انتشار فراخوان شده اند.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار مراغه نیز گفت: بهره گیری از طرح های مدون موجب تسهیل در سرمایه گذاری و زمینه ساز توسعه شهری و ایجاد اشتغال پایدار شود.
داود آقایی افزود: شهرستان مراغه نیز با پتانسیل های سرشار طبیعی و گردشگری، از بسترهای مساعد برای سرمایه گذاری بخش خصوصی برخوردار است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |