شما اینجا هستید
اخبار » تجلیل از دانش آموزان نخبه و قبولین کنکور سراسری فرزندان کارکنان شهرداری مراغه

طی مراسمی از دانش آموزان نخبه و قبولین کنکور سراسری فرزندان کارکنان شهرداری مراغه تجلیل شد.

🔸به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه در این مراسم که با حضور معاون مدیر کل و ریاست محترم آموزش و پرورش شهرستان مراغه و تعدادی از مسئولین محلی و ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر مراغه برگزار شد، شهردار مراغه طی سخنانی با ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده بزرگ همکاران شهرداری و فرزندان نخبه آنها گفت: جای بحث و تردیدی نیست که بزرگترین سرمایه توسعه ، پیشرفت و تعالی یک کشور توسعه انسانی است.

🔸مهندس مقتومی افزود : بازار آموزش باید در خدمت بازار کار و جامعه باشد ، مثلاً در بخش اقتصادی ما باید دانش آموز را طوری تربیت کنیم که در کنار آن علم مرسومی که به عنوان وظیفه است بتواند مهارت های زندگی و کاردانی را در مقام عمل یاد بگیرد و دانش آموز هم حس کند که چیزی را که یاد می گیرد به درد زندگی اش می خورد.

🔸همچنین رئیس شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این مراسم طی سخنانی گفت: علوم انسانی جایگاه بسیار رفیعی دارد دانش آموزی که معلم خود را برتر و با سوادتر ببیند اخلاق آن معلم تاثیر بیشتری بر روی او خواهد داشت این تاثیر به سخنرانی یا حرف زدن نیست ، ادبی که معلم سر کلاس اعمال میکند خیلی مهم بوده و در همه دانش آموزان تاثیر گذار خواهد بود.

🔸رضا عسکری افزود : سیستم آموزشی ما نباید دانش آموزان را مطیع تربیت کند یا به بار آورد دانش آموز بایستی نقد کند و حرفش را بزند البته منظور من از نقد ، تخریب ، بد زبانی و مانند اینها نیست و دانش آموز منتقد ، مشارکت جو تربیت خواهد شد که در جامعه به خوبی دیگران را جذب کرده پاسخگو بوده و اخلاقی بار می آید و آن خلق و خوی صحیح را باید در کلاس درس یاد بگیرد.

🔸اجرای نمایش و تئاتر آموزشی کودکان، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع شهر دوستدار کودک ، اجرای افتخاری تک نوازی ساز و گیتار توسط فرزندان کارکنان شهرداری و … از جمله برنامه های این مراسم بود.

🔸گفتنی است در پایان این مراسم از ۸۰ دانش آموز نمونه و ممتاز و همچنین ۱۱ دانش آموز راه یافته به دانشگاه های سراسری با اهداء لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |