شما اینجا هستید
اخبار » شهردار مراغه گفت: تا آخرین لحظه مسئولیت در کنار همکاران و در خدمت شهروندان فهیم مراغه خواهم بود.

خدمت به شهروندان تا آخرین لحظه مسئولیت

شهردار مراغه گفت: تا آخرین لحظه مسئولیت در کنار همکاران و در خدمت شهروندان فهیم مراغه خواهم بود.

مهندس محمد مقتومی در جلسه شورای مدیران شهرداری با اشاره به اینکه همه پرسنل زحمت کش و ساعی شهرداری مانند یک خانواده هستند، اظهار داشت: بایستی همگی برای آبادانی و توسعه اصولی شهر دست به دست هم دهیم و ارتباط تنگاتنگی داشته باشیم.

وی گفت: میزان حقوق کارکنان شهرداری خیلی پایین تر از خط فقر است ولی خود من خانواده ام را با همین حقوق تطابق داده ام و قناعت پیشه کرده ام.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در ۶ ماهه اول سالجاری بمنظور تکریم بازنشستگان عزیز شهرداری، حق بازنشستگی برای اولین بار در یک یا دو مرحله پرداخت شده است.

مهندس مقتومی افزود: برای قدردانی و ارج نهادن تلاش همکاران و بمنظور تامین رفاه آنها حدود یک میلیارد تومان بصورت مساعده طی امسال در مجموع برای کارکنان پرداخت شده است که بصورت ماهانه از حقوق آنها کسر میگردد.

وی همچنین خواستار ارزیابی ماهانه پرسنل بمنظور شفاف سازی اقدامات همکاران توسط معاونت برنامه ریزی شد.

شهردار مراغه اجرای پروژه‌های مسیرگشایی ضلع جنوبی بلوار ۵۵ متری گلشهر، ساماندهی رصدخانه مراغه و اتمام نقشه پلانتاریوم و آمادگی شهرداری برای اجرای پروژه ، نصب، راه اندازی و بهره برداری از آن ، ساماندهی پارک قزل ارسلان، جدول گذاری،سنگ فرش و آسفالت ریزی وسیع معابر، آماده سازی محل دائمی نمایشگاه بین المللی شهر برای کلنگ زنی و اجرای پروژه از جمله اقدامات انجام شده طی امسال نام برد.

مهندس مقتومی در پایان تلویحا از ابتر ماندن پروژه مسیرگشایی خیابان قدوسی و آزادسازی قسمتی از خیابان موسوی به خاطر برخی ناملایمات ابراز تاسف کرد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |