شما اینجا هستید

شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مراغه با حضور در ساختمان اصناف با رئیس جدید اتاق اصناف مراغه دیدار و به گفتگو پرداختند.

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با رئیس جدید اتاق اصناف

🔸شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مراغه با حضور در ساختمان اصناف با رئیس جدید اتاق اصناف مراغه دیدار و به گفتگو پرداختند.

🔸در این نشست صمیمی، شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مراغه ضمن تبریک انتصاب مهندس حسن شکری بعنوان رئیس جدید اتاق اصناف به بیان مشکلات و چالش‌های اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان پرداخته و قول مساعدت و همکاری در حل مشکلات و موانع پیش روی کسبه و بازاریان شهر را دادند.

🔸مهندس محمد مقتومی در این دیدار طی سخنانی گفت: بایستی با فراهم آوردن فضای مناسب جهت تامین کالاها و اجناس با کیفیت و قیمت مناسب در جهت رفاه عمومی و جلب رضایت شهروندان تلاش نمود که این امر بایستی از اهداف اتاق اصناف شهرستان قرار گیرد.

🔸وی افزود: اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری در تلاش است با ایجاد فضای تعامل بین مردم و مسئولین بسیاری از مشکلات اصناف و شهروندان فهیم مراغه برطرف شود.

🔸 همچنین مهندس شکری رئیس اتاق اصناف نیز در این دیدار طی سخنانی تعادل و تنظیم بازار را یکی از وظایف اتاق اصناف خواند و بر حمایت شهرداری و شورای شهر بعنوان پشتوانه ای قوی برای اصناف و بازاریان تاکید و خواستار شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |