شما اینجا هستید
اخبار » شروع بکار احداث ۲ باب گلخانه برای تأمین مصارف شهرداری مراغه

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه، نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه، شهردار و اعضای شورای شهر، جمعی از مسئولین شهر و شهروندان، اقدامات احداث ۲ باب گلخانه برای تامین مصارف شهرداری آغاز شد.

🔹 شهردار مراغه در این مراسم طی سخنانی به شروع اقدامات احداث ۲ باب گلخانه برای تأمین مصارف شهرداری مراغه اشاره کرد و گفت: مساحت این ۲ باب گلخانه حدود ۴ هزار متر بوده که ۴۵ میلیارد ریال برای احداث آن اعتبار پیش‌بینی‌شده است.

🔹 مهندس محمد مقتومی افزود: خودکفایی در تولید گل فصلی و ارقام ردیفی و درختان چندساله به‌ همراه کاهش در هزینه‌های تولید و تولید ارقام و گونه‌های سازگار با شرایط آب‌وهوایی منطقه از دلایل اجرای این پروژه می‌باشد.

🔹 وی گفت: سالانه حدود ۲۰ میلیارد ریال برای تأمین بوته‌های گل فضای سبز شهری هزینه می‌شود که با احداث این ۲ باب گلخانه، علاوه‌ بر صرفه جویی در این هزینه ،خواهیم توانست تولیدات مازاد را به شهرداری‌های شهرهای همجوار فروخته و برای شهرداری مراغه درآمد زایی نماییم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |