شما اینجا هستید
اخبار » دستمریزاد نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به شهردار

نماینده مردم آذربایجانشرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب مراغه و نیز نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی در مراسم بهره برداری از بوستان قیزیل ارسلان و کلنگ زنی ۳ پروژه شاخص دیگر، طی سخنان جداگانه‌ای، تلاشها و فعالیت شبانه روزی شهرداری مراغه را ستودنی ارزیابی کرده و به مهندس مقتومی بابت این همه تلاش دستمریزاد گفتند.

🔹 حضرت آیت الله پورمحمدی گفت: مهندس مقتومی از چهره های خدمتگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در طول سال و بصورت شبانه روزی در جهت پیشرفت شهر و رفاه حال شهروندان مناطق مختلف شهری گامهای بزرگی برداشته و به ثمر رسانده اند یا در حال اجرای بی منت آنها هستند.

🔹 دکتر علی علیزاده نیز در این مراسم طی سخنانی فعالیتهای قابل توجه و چشمگیر شهرداری مراغه را در این وضعیت اقتصادی جامعه ستودنی دانسته و حائز اهمیت ذکر کردند.

🔹 وی تلاشهای شبانه روزی شهردار و مجموعه شهرداری در ابعاد مختلف توسعه شهر را در جهت منافع شهر و شهروندان مراغه را نمود عینی خدمت بی‌منت برشمرد.

🔹 همچنین شهردار مراغه در این آیین با برشمردن برخی پروژه ها و اقدامات ملموس شهری از جمله پیاده رو سازی در نقاط مختلف شهر و همچنین حجم بی سابقه آسفالت ریزی طی امسال در ۳۵۰ هزار متر مربع از معابر شهر با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال و نیز پروژه ساماندهی رصدخانه مراغه و نیز اجرای دهها پروژه و طرح خرد و کلان در گوشه و کنار شهر را از جمله دیگر اقدامات شهرداری در طول سال برشمرد که بدون برگزاری برنامه افتتاح و … به بهره برداری رسیده و تقدیم مردم شریف و قدردان این خطه از کشور عزیزمان شده است.

🔹 وی با تشکر از رهنمودهای امام جمعه محترم ، زحمات و تلاشهای نماینده محترم و فرماندار معزز و همراهی اعضای شورای شهر و همکاران مجموعه شهرداری در اجرای این پروژه ها، مردم شریف مراغه را مردمی تیزهوش و سرشار از اراده خدمت به همنوعان خواند و افزود: جا دارد از تک تک شهروندان عزیز مراغه در همراهی و مساعدت جهت اجرای پروژه های عمرانی و فرهنگی و اجتماعی تقدیر و تشکر نماییم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |